Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ankaralı Coşkun

No Rating

Ankaralı Coşkun Direk Menajerlik Telefonu 05412323051

Ankaralı Coşkun Direk Biyografi.

Ankaralı Coşkun 20.04.1977 yılında dünyaya gelen Ankaralı Coşkun müzikle tanışması anne karnında başladı. 

Ankaralı Coşkun Menajeri Kim, Babası Ali Direk, hem çok iyi bir bağlama virtüözü, hem de birçok sanatçının okuduğu eserlerin sahibi. Babasına da müzik aşkı yine çok usta bir virtüöz olan dedesi Haydar Direk’ten intikal etmiştir.

Ankaralı Coşkun Menajer Telefonu 05412323051, Ankaralı Coşkun Orhan Gencebay ve Neşet Ertaş’ın ustası olan Bayram Aracı’nın torunudur.

Ankaralı Coşkun Yetkili Menajeri Kim, Bağlama ile ilk tanışması 5 yaşında gerçekleşmiştir. Her gece bağlama çalan babasından daha bebekken bağlamayı alıp çalmaya başlayan Ankaralı Coşkun o günlerden bugünlere vazgeçemediği tek şey bağlaması olmuştur.

Ankaralı Coşkun telefon numarası ne? 02123432355, 5 yaşında iken eline aldığı bağlama ile “Zühtü” türküsünü çalmaya başlayan Ankaralı Coşkun henüz 8 yaşındayken babasıyla birlikte düğünlerde saz çalıp türküler okumaya başladı.

Ankaralı Coşkun konser düğün sahne fiyatı, 1996 yılında 19 yaşında ilk albümü “Vay Seni Vay Vay” ı müzik severlerle buluşturdu. 

Ankaralı Coşkun menajerlik telefonu 05455727448, Profesyonel manada ilk çalışması olan bu albümle daha geniş kitlelere ismini duyurduktan sonra asıl çıkışını 2001 yılında çıkan Best Of Sincan 2 albümünde okuduğu “Çilli Horozum” türküsüyle yaptı. 

Ankaralı Coşkun menajerine nasıl ulaşırım, Ustam dediği birçok sanatçının yer aldığı bu albümde Ankaralı Coşkun okuduğu eserle hem albümün çok satmasına katkıda bulunda hem de çok daha büyük kitlelere ulaştı.

Ankaralı Coşkun Direk Menajeri Kim?, 2003 yılında “Yapmazdım – Pire” adlı 3. albümünü, 2005 yılında “Yalan mı – Ağır Abi” adını verdiği 4. albümünü, 2007 yılında “Karaçalı” adlı 5. albümünü, 2009 yılında “Bana ne” adını verdiği 6. albümünü çıkaran Ankaralı Coşkun kendisini tüm Türkiye’ye hatta Türkiye’yi aşarak tüm dünyaya tanıttığı 7. albümü olan “Ankara’nın Bağları” nı 2011 yılında çıkardı.

Ankaralı Coşkun Menajeri Kim

Ankaralı Coşkun Menajerlik İletişim

Not : Firmamız Sanatçı Ankaralı Coşkun ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Ankaralı Coşkun ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Ankaralı Coşkun İletişimi, Ankaralı Coşkun Menajer, Ankaralı Coşkun Menajeri, Ankaralı Coşkun Menajerlik, Ankaralı Coşkun İletişim, Ankaralı Coşkun Resmi Web Sitesi, Ankaralı Coşkun Menajer Telefonu, Ankaralı Coşkun Menajeri Telefonu, Ankaralı Coşkun Menajerlik Telefonu, Ankaralı Coşkun Yetkili Menajeri, Ankaralı Coşkun Yetkili Menajerlik, Ankaralı Coşkun Menajeri Kim, Ankaralı Coşkun Menajeri İletişim, Ankaralı Coşkun Menajerlik İletişim, Ankaralı Coşkun Resmi Menajeri Telefonu, Ankaralı Coşkun Resmi Menajerlik Telefonu, Ankaralı Coşkun Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Ankaralı Coşkun Menajerine Nasıl Ulaşırım, Ankaralı Coşkun Telefonu Menajeri Kim, Ankaralı Coşkun Menajerinin Telefonu, Ankaralı Coşkun Konser Fiyatları, Ankaralı Coşkun Konser Ücreti Fiyatı, Ankaralı Coşkun Konser Fiyatı, Ankaralı Coşkun Düğün Fiyatı, Ankaralı Coşkun Festival Fiyatı, Ankaralı Coşkun Yılbaşı Fiyatı, Ankaralı Coşkun Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Ankaralı Coşkun Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Ankaralı Coşkun Yetkili Menajerlik İletişim, Ankaralı Coşkun Konser Kaşesi, Ankaralı Coşkun Organizasyonu, Ankaralı Coşkun Menajerlik Firması, Ankaralı Coşkun Sahne Fiyatı, Ankaralı Coşkun Sahne Konser Fiyatı, Ankaralı Coşkun Konser Fiyatı Ne Kadar, Ankaralı Coşkun Belediye Festival Ücreti, Ankaralı Coşkun İmza Günü Ücreti, Ankaralı Coşkun Sahne Menajeri, Ankaralı Coşkun Ulaşım, Ankaralı Coşkun Resmi Menajeri, Ankaralı Coşkun Menajerlik Ulaşım, Ankaralı Coşkun Menajeri Kim, Ankaralı Coşkun Yılbaşı Konser Fiyatı, Ankaralı Coşkun Mail Adresi, Ankaralı Coşkun Menajer İletişim, Ankaralı Coşkun Konser Ücreti, Ankaralı Coşkun Belediye Konser Fiyatı, Ankaralı Coşkun Festival Konser Fiyatı, Ankaralı Coşkun Menajerlik Şirketi, Ankaralı Coşkun Yılbaşı Konser Fiyatı, Ankaralı Coşkun Booking Menajerlik Şirketi, Ankaralı Coşkun Menejer İletişim, Ankaralı Coşkun Menejer Telefonu, Ankaralı Coşkun Menajerinin Telefon Numarası, Ankaralı Coşkun Konser Kaşesi, Ankaralı Coşkun Menajerlik Bilgileri, Ankaralı Coşkun Canlı Performans Konser Fiyatı,

Ankaralı Coşkun İletişimi 02123432355

Etiketler