Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ankaralı Yasin

No Rating

Ankaralı Yasin Menajer Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050

Ankaralı Yasin Biyografi.

Ankaralı Yasin hareketli Ankara oyun havaları seslendiren düğün ve festivallerin aranan sanatçılardandır.

Ankaralı Yasin menajeri kim?, Ankaralı Yasin  bir tv kanalında yapmış olduğu müzik programı ile sevenlerin kalbinde taht kurmayı başarmıştır.

Ankaralı Yasin sanatçının menajerlik telefonu, Ankaralı Yasin düzgün işini severek yapan bir kişiliğe sahip olması ile birlikte konserde konsere koşan bir solist olmuştur.

Ankaralı Yasin menajer iletişimi sanatçının telefonu, Ankaralı Yasin işini severek aşk ile yapan bir müzik adamı olup maddiyatı en son planda tutan nadir solistlerindendir.

Ankaralı Yasin konser sahne sanatçı fiyatı, Ankaralı Yasin Ben Lisede Bir Kız Sevdim, Bi De Seviyom Dedi, Çiçekli Fistan, Seni Bana Vermiyorlar Duydun Mu şarkıları ile tanınmıştır.

Ankaralı Yasin ile alakalı sanatçı menajeri kim?, konser, festival, düğün sahne fiyatı ile alakalı merak ettikleriniz ile alaklı aşağıda yer alan iletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Not : Firmamız Sanatçı Ankaralı Yasin ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler