Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ahmet Parlak

Ahmet Parlak Menajerlik Telefonu 05455727448 – 05412323051

Ahmet Parlak Hakkında.

Ahmet Parlak 1989 yılında Mersin’ de dünyaya gelmiştir. Ahmet Parlak yaşadığı şehirde bir restoran işleten ve burada içki eşliğinde söylediği şarkıyla bir anda sosyal medyanın en çok konuşulan ismi olan Ahmet Parlak Halil Sezai‘ nin İsyan şarkısı ile bir anda şöhrete kavuşmuştur.

Ahmet Parlak son olarak vurayım şarkısı ile sevenlerinin karşısına çıkmış ve çok kısa sürede binlerce kişi tarafından dinlenmiştir. Ahmet Parlak menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Ahmet Parlak artık herkes tarafından takip edilen ve konserden konserler koşmaya başlamıştır. Ahmet Parlak‘ ın menajerinin cep telefonu numarası 05455727448′ dir.

Ünlü Sanatçı Şarkıcı Ahmet Parlak ile alakalı merak konuları, Ahmet Parlak Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu, yılbaşı sanatçı fiyatı, 2019 sanatçı konser düğün fiyatı, şirket bayii gala sanatçı fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim sayfasından 02123432355 GSM. 05412323051 Numaralarından yetkililer ile irtibata geçiniz.

Ahmet Parlak konser iletişim

Ahmet Parlak iletişim bilgileri

Not : Firmamız Sanatçı Ahmet Parlak ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Ahmet Parlak ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Ahmet Parlak, ahmet parlak 2, Ahmet Parlak Belediye Festival Ücreti, Ahmet Parlak Belediye Konser Fiyatı, Ahmet Parlak Booking Menajerlik Şirketi, ahmet parlak bursa, Ahmet Parlak Canlı Performans Konser Fiyatı, ahmet parlak discord, Ahmet Parlak Düğün Fiyatı, ahmet parlak edit map, Ahmet Parlak Festival Fiyatı, Ahmet Parlak Festival Konser Fiyatı, ahmet parlak geceler, ahmet parlak haber gelmiyor, ahmet parlak haber gelmiyor yardan, Ahmet Parlak İletişim, Ahmet Parlak İletişimi, Ahmet Parlak İmza Günü Ücreti, ahmet parlak indir, ahmet parlak inşallah, ahmet parlak isyan, ahmet parlak isyan o ses türkiye, ahmet parlak kimdir, Ahmet Parlak Konser Fiyatı, Ahmet Parlak Konser Fiyatı Ne Kadar, Ahmet Parlak Konser Fiyatları, Ahmet Parlak Konser Kaşesi, Ahmet Parlak Konser Ücreti, Ahmet Parlak Konser Ücreti Fiyatı, Ahmet Parlak Mail Adresi, Ahmet Parlak Menajer, Ahmet Parlak Menajer İletişim, Ahmet Parlak Menajer Telefonu, Ahmet Parlak Menajeri, Ahmet Parlak Menajeri İletişim, Ahmet Parlak Menajeri Kim, Ahmet Parlak Menajeri Telefonu, Ahmet Parlak Menajerine Nasıl Ulaşırım, Ahmet Parlak Menajerinin Telefon Numarası, Ahmet Parlak Menajerinin Telefonu, Ahmet Parlak Menajerlik, Ahmet Parlak Menajerlik Bilgileri, Ahmet Parlak Menajerlik Firması, Ahmet Parlak Menajerlik İletişim, Ahmet Parlak Menajerlik Şirketi, Ahmet Parlak Menajerlik Telefonu, Ahmet Parlak Menajerlik Ulaşım, Ahmet Parlak Menejer İletişim, Ahmet Parlak Menejer Telefonu, ahmet parlak meyhane, ahmet parlak o ses, Ahmet Parlak Organizasyonu, Ahmet Parlak Resmi Menajeri, Ahmet Parlak Resmi Menajeri Telefonu, Ahmet Parlak Resmi Menajerlik Telefonu, Ahmet Parlak Resmi Web Sitesi, Ahmet Parlak Sahne Fiyatı, Ahmet Parlak Sahne Konser Fiyatı, Ahmet Parlak Sahne Menajeri, ahmet parlak şarkıları, Ahmet Parlak Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Ahmet Parlak Telefonu Menajeri Kim, Ahmet Parlak Ulaşım, ahmet parlak vurmayın, Ahmet Parlak Yetkili Menajeri, Ahmet Parlak Yetkili Menajerlik, Ahmet Parlak Yılbaşı Fiyatı, Ahmet Parlak Yılbaşı Konser Fiyatı, Ahmet Parlak Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Ahmet Parlak Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Ahmet Parlak Yetkili Menajerlik İletişim

Güncel Sanatçı Konser Fiyat Listesi,

2020 Güncel Sanatçı Konser Fiyatları,

sanatçı fiyatları,