Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Aslı Demirer

Aslı Demirer Menajerlik Telefonu 05455727448 – 05412323051

Aslı Demirer Hakkında.

Aslı Demirer 1990 senesinde Samsun’da dünyaya gelmiştir. Aslı Demirer menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri dizi müziği sanatçı fiyatları yazısında yazmaktadır.

Aslı Demirer İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Aslı Demirer 2011 yılında Türkiye’ nin en önemli müzik yarışmalarından biri olan Music Factory de birinci olmuştur. Aslı Demirer menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Aslı Demirer hala birçok ünlü ismin vokal koçluğunu yapmakta olup en çok izlenen bir dizi filminin de müziğini yapmıştır. Aslı Demirer‘ in menajerinin cep telefonu numarası 05412323051′ dir.

Ünlü Sanatçı Şarkıcı Aslı Demirer ile alakalı merak konuları, Aslı Demirer Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu, yılbaşı sanatçı fiyatı, 2019 sanatçı konser düğün fiyatı, şirket bayii gala sanatçı fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim sayfasından 02123432355 GSM. 05455727448, Numaralarından yetkililer ile irtibata geçiniz.

Aslı Demirer menajer

Aslı Demirer menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Aslı Demirer ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Aslı Demirer ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Aslı Demirer, Aslı Demirer Belediye Festival Ücreti, Aslı Demirer Belediye Konser Fiyatı, Aslı Demirer Booking Menajerlik Şirketi, Aslı Demirer Canlı Performans Konser Fiyatı, Aslı Demirer Düğün Fiyatı, Aslı Demirer Festival Fiyatı, Aslı Demirer Festival Konser Fiyatı, Aslı Demirer İletişimi, Aslı Demirer İmza Günü Ücreti, Aslı Demirer Konser Fiyatı, Aslı Demirer Konser Fiyatı Ne Kadar, Aslı Demirer Konser Fiyatları, Aslı Demirer Konser Kaşesi, Aslı Demirer Konser Ücreti, Aslı Demirer Konser Ücreti Fiyatı, Aslı Demirer Mail Adresi, Aslı Demirer Menajer, Aslı Demirer Menajer İletişim, Aslı Demirer Menajer Telefonu, Aslı Demirer Menajeri, Aslı Demirer Menajeri İletişim, Aslı Demirer Menajeri Kim, Aslı Demirer Menajeri Telefonu, Aslı Demirer Menajerine Nasıl Ulaşırım, Aslı Demirer Menajerinin Telefon Numarası, Aslı Demirer Menajerinin Telefonu, Aslı Demirer Menajerlik, Aslı Demirer Menajerlik Bilgileri, Aslı Demirer Menajerlik Firması, Aslı Demirer Menajerlik İletişim, Aslı Demirer Menajerlik Şirketi, Aslı Demirer Menajerlik Telefonu, Aslı Demirer Menajerlik Ulaşım, Aslı Demirer Menejer İletişim, Aslı Demirer Menejer Telefonu, Aslı Demirer Organizasyonu, Aslı Demirer Resmi Menajeri, Aslı Demirer Resmi Menajeri Telefonu, Aslı Demirer Resmi Menajerlik Telefonu, Aslı Demirer Resmi Web Sitesi, Aslı Demirer Sahne Fiyatı, Aslı Demirer Sahne Konser Fiyatı, Aslı Demirer Sahne Menajeri, Aslı Demirer Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Aslı Demirer Telefonu Menajeri Kim, Aslı Demirer Ulaşım, Aslı Demirer Yetkili Menajeri, Aslı Demirer Yetkili Menajerlik, Aslı Demirer Yılbaşı Fiyatı, Aslı Demirer Yılbaşı Konser Fiyatı, Aslı Demirer Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Aslı Demirer Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Aslı Demirer Yetkili Menajerlik İletişim, Suadiye İletişim

Güncel Sanatçı Konser Fiyat Listesi,

2020 Güncel Sanatçı Konser Fiyatları,

sanatçı fiyatları,