Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Aylin Aslım

Aylin Aslım Menajerlik Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Aylin Aslım Biyografi.

Aylin Aslım 14 Şubat 1976 tarihinde Almanya‘daki Lich adında küçük bir kasabada dünyaya geldi. Bir yaşında iken ailesi Türkiye’ye taşındı. 

Aylin Aslım Menajer Telefonu, Kariyerine bu şekilde yön vermek isteyen Aslım’ın sahneyle buluştuğu ilk tarih 1994‘tü. 

Aylin Aslım Menajeri Kim?, Aylin Aslım 1999‘da yine Roxy Müzik Günleri’nden elinde bir ödülle döndü, bu kez Jüri Özel Ödülü’nün sahibiydi.

Aylin Aslım Telefonu Menajeri Kim?, 2003 yılındaysa Mor ve Ötesi, Athena, Bülent Ortaçgil, Vega, Feridun Düzağaç, Bulutsuzluk Özlemi ve Koray Candemir‘le birlikte “Savaşa Hiç Gerek Yok” isimli single çalışmasını yaptı.

Aylin Aslım Konser Organizasyon Menajeri Telefonu, Aylin Aslım Yunanlı pop müzik sanatçısı “Teresa”, Aslım’ın Senin Gibi isimli 45’ liğini Yunanca seslendirdi. Murathan Mungan‘ın sözlerini yazdığı şarkıların farklı müzisyenlerce yeniden yorumlandığı “Söz Vermiş Şarkılar” adlı albüm projesinde sanatçı “Kimdi Giden Kimdi Kalan” isimli şarkıyı seslendirdi.  

Aylin Aslım menajerlik iletişim telefonu, Aslım ünlü yönetmen Fatih Akın‘ın “Duvara Karşı” filminin soundtrack’inde, “Senin Gibi” adlı şarkısıyla da yer aldı. 2005 yılı sanatçıyı müzikal anlamda farklı bir yöne götürdü.Aylin Aslım Menajeri İletişim, Aylin Aslım Menajerlik İletişim,

Aylin Aslım Menajeri İletişim, Aslım aynı yıl 2005 de Teoman‘ın yönetmen koltuğuna oturduğu ilk filmi “Balans ve Manevra” filminde rol aldı ve filmin Pasaj Müzik tarafından yayınlanan soundtrack’inde “Bazı Yalanlar” isimli şarkıyı yorumladı.

Aylin Aslım‘ ın menajerinin telefon numarası ne?, Aylin Aslım Sanatçının ortak çalışma yaptığı isimlerden biri de Nejat Yavaşoğulları‘ydı.

Aylin Aslım Menajerlik İletişim, Bulutsuzluk Özlemi‘nin “Felluce-Bağdat” adlı single albümünde “Bağdat Kafe” adlı şarkıda Yavaşoğulları’yla düet yapan Aslım, Kutluğ Ataman‘ın yönetmenliğini yaptığı “İki Genç Kız” isimli filmin soundtrack’inde “Keşke” adlı şarkısıyla yer aldı.

Not : Firmamız Sanatçı Aylin Aslım ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :