Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Bahadır Tatlıöz

Bahadır TATLIÖZ Menajeri Telefonu 05412323051 – 05455727448

Bahadır TATLIÖZ Biyografi.

Bahadır Tatlıöz  1976 yılının Temmuz ayının 27′ de İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Bahadır Tatlıöz müziğe olan ilgisi altı yaşında başlamıştır. Bahadır Tatlıöz menajer iletişim telefon numarası alt bölümde yer almaktadır.

Bahadır Tatlıöz 11 yaşında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarına girmiştir. Bahadır Tatlıöz 13 yaşında profesyonel müzik sektörüne girerek, birçok pop müzik ve halk müziği sanatçılarına piyanist olarak eşlik etmiştir.

Bahadır Tatlıöz menajerlik telefon numarası 02123432355′ dır..

Bahadır Tatlıöz yapmış olduğu bestelerini bir çok ünlü sanatçılar ile paylaşmış ve ilk albümünü çıkarmış ve konserden konsere koşmuştur. Bahadır Tatlıöz iletişim yetkili menajer telefonu 05412323051′ dır..

Bahadır Tatlıöz Konser İletişim

Bahadır Tatlıöz Menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Bahadır Tatlıöz ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Bahadır Tatlıöz ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Bahadır Tatlıöz İletişimi, Bahadır Tatlıöz Menajer, Bahadır Tatlıöz Menajeri, Bahadır Tatlıöz Menajerlik, Bahadır Tatlıöz İletişim, Bahadır Tatlıöz Resmi Web Sitesi, Bahadır Tatlıöz Menajer Telefonu, Bahadır Tatlıöz Menajeri Telefonu, Bahadır Tatlıöz Menajerlik Telefonu, Bahadır Tatlıöz Yetkili Menajeri, Bahadır Tatlıöz Yetkili Menajerlik, Bahadır Tatlıöz Menajeri Kim, Bahadır Tatlıöz Menajeri İletişim, Bahadır Tatlıöz Menajerlik İletişim, Bahadır Tatlıöz Resmi Menajeri Telefonu, Bahadır Tatlıöz Resmi Menajerlik Telefonu, Bahadır Tatlıöz Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Bahadır Tatlıöz Menajerine Nasıl Ulaşırım, Bahadır Tatlıöz Telefonu Menajeri Kim, Bahadır Tatlıöz Menajerinin Telefonu, Bahadır Tatlıöz Konser Fiyatları, Bahadır Tatlıöz Konser Ücreti Fiyatı, Bahadır Tatlıöz Konser Fiyatı, Bahadır Tatlıöz Düğün Fiyatı, Bahadır Tatlıöz Festival Fiyatı, Bahadır Tatlıöz Yılbaşı Fiyatı, Bahadır Tatlıöz Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Bahadır Tatlıöz Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Bahadır Tatlıöz Yetkili Menajerlik İletişim, Bahadır Tatlıöz Konser Kaşesi, Bahadır Tatlıöz Organizasyonu, Bahadır Tatlıöz Menajerlik Firması, Bahadır Tatlıöz Sahne Fiyatı, Bahadır Tatlıöz Sahne Konser Fiyatı, Bahadır Tatlıöz Konser Fiyatı Ne Kadar, Bahadır Tatlıöz Belediye Festival Ücreti, Bahadır Tatlıöz İmza Günü Ücreti, Bahadır Tatlıöz Sahne Menajeri, Bahadır Tatlıöz Ulaşım, Bahadır Tatlıöz Resmi Menajeri, Bahadır Tatlıöz Menajerlik Ulaşım, Bahadır Tatlıöz Menajeri Kim, Bahadır Tatlıöz Yılbaşı Konser Fiyatı, Bahadır Tatlıöz Mail Adresi, Bahadır Tatlıöz Menajer İletişim, Bahadır Tatlıöz Konser Ücreti, Bahadır Tatlıöz Belediye Konser Fiyatı, Bahadır Tatlıöz Festival Konser Fiyatı, Bahadır Tatlıöz Menajerlik Şirketi, Bahadır Tatlıöz Yılbaşı Konser Fiyatı, Bahadır Tatlıöz Booking Menajerlik Şirketi, Bahadır Tatlıöz Menejer İletişim, Bahadır Tatlıöz Menejer Telefonu, Bahadır Tatlıöz Menajerinin Telefon Numarası, Bahadır Tatlıöz Konser Kaşesi, Bahadır Tatlıöz Menajerlik Bilgileri, Bahadır Tatlıöz Canlı Performans Konser Fiyatı,

Güncel Sanatçı Konser Fiyat Listesi,

2020 Güncel Sanatçı Konser Fiyatları,

sanatçı fiyatları,