Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Bilal Sonses

Bilal Sonses Menajerlik Telefonu 05455727448 – 05412323051

Bilal Sonses Hakkında.

Bilal Sonses İstanbul’ da 1989 yılında Fatih’ te dünyaya gelmiştir. Bilal Sonses menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri en çok sahne yapan sanatçıların konser sahne fiyatları sayfasında yazmaktadır.

Bilal Sonses 2015 yılında Youtube kanalı açmış ve Yyutube kanalı üzerinden kendine ait söz ve bestelerini yayınlayarak yüksek bir takipçiye ulaşmayı başarmıştır. Bilal Sonses menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Bilal Sonses’ in sözü ve müziği kendisine ait olan İki Kelime, Elin Olamam, Sana Bir şey Olmasın, Sol Yanım şarkıları günümüzün en çok dinlenen şarkılar listesine girmiştir. Bilal Sonses‘ in menajerinin cep telefonu numarası 05455727448′ dir.

Ünlü Sanatçı Şarkıcı Bilal Sonses ile alakalı merak konuları, Bilal Sonses Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu, yılbaşı sanatçı fiyatı, 2019 sanatçı konser düğün fiyatı, şirket bayii gala sanatçı fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim sayfasından 02123432355 GSM. 05412323051 Numaralarından yetkililer ile irtibata geçiniz.

Bilal Sonses menajer

Bilal Sonses menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Bilal Sonses ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Bilal Sonses ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Bilal Sonses, Bilal Sonses Belediye Festival Ücreti, Bilal Sonses Belediye Konser Fiyatı, bilal sonses bengü, bilal sonses bengü içimden gelmiyor, bilal sonses bengü içimden gelmiyor indir, Bilal Sonses Booking Menajerlik Şirketi, Bilal Sonses Canlı Performans Konser Fiyatı, Bilal Sonses Düğün Fiyatı, Bilal Sonses Festival Fiyatı, Bilal Sonses Festival Konser Fiyatı, bilal sonses içimden gelmiyor, Bilal Sonses İletişim, Bilal Sonses İletişimi, Bilal Sonses İmza Günü Ücreti, bilal sonses inat keçi, Bilal Sonses Konser Fiyatı, Bilal Sonses Konser Fiyatı Ne Kadar, Bilal Sonses Konser Fiyatları, Bilal Sonses Konser Kaşesi, Bilal Sonses Konser Ücreti, Bilal Sonses Konser Ücreti Fiyatı, Bilal Sonses Mail Adresi, Bilal Sonses Menajer, Bilal Sonses Menajer İletişim, Bilal Sonses Menajer Telefonu, Bilal Sonses Menajeri, Bilal Sonses Menajeri İletişim, Bilal Sonses Menajeri Kim, Bilal Sonses Menajeri Telefonu, Bilal Sonses Menajerine Nasıl Ulaşırım, Bilal Sonses Menajerinin Telefon Numarası, Bilal Sonses Menajerinin Telefonu, Bilal Sonses Menajerlik, Bilal Sonses Menajerlik Bilgileri, Bilal Sonses Menajerlik Firması, Bilal Sonses Menajerlik İletişim, Bilal Sonses Menajerlik Şirketi, Bilal Sonses Menajerlik Telefonu, Bilal Sonses Menajerlik Ulaşım, Bilal Sonses Menejer İletişim, Bilal Sonses Menejer Telefonu, Bilal Sonses Organizasyonu, Bilal Sonses Resmi Menajeri, Bilal Sonses Resmi Menajeri Telefonu, Bilal Sonses Resmi Menajerlik Telefonu, Bilal Sonses Resmi Web Sitesi, bilal sonses reynmen sen aldırma çare gelmez indir, bilal sonses reynmen sen aldırma indir, Bilal Sonses Sahne Fiyatı, Bilal Sonses Sahne Konser Fiyatı, Bilal Sonses Sahne Menajeri, bilal sonses sevme, Bilal Sonses Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Bilal Sonses Telefonu Menajeri Kim, bilal sonses tuğçe kandemir içimdeki sen, Bilal Sonses Ulaşım, Bilal Sonses Yetkili Menajeri, Bilal Sonses Yetkili Menajerlik, Bilal Sonses Yılbaşı Fiyatı, Bilal Sonses Yılbaşı Konser Fiyatı, Bilal Sonses Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Bilal Sonses Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Bilal Sonses Yetkili Menajerlik İletişim

Güncel Sanatçı Konser Fiyat Listesi,

2020 Güncel Sanatçı Konser Fiyatları,

sanatçı fiyatları,