Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Cansever

Sanatçı Cansever Menajeri Telefonu 05455727448 – 05412323051

Cansever Biyografi.

Cansever Makedonya’ nın veles şehrinde 1967 yılında dünyaya gelmiştir.7 çocuklu ailenin en küçük çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Cansever menajeri telefonu aşağıda yazıyor.

Cansever daha 12 yaşında küçücük bir kız iken, sokakta çocukların sopa fırlatması sonucu tek gözünü kaybetmiştir. Cansever ilk albümü “Kemano Başal E Romenge” yi 1992 yılında Makedonya’da çıkartmış ve bu şarkı ile büyük bir başarı yakalamıştır. Cansever yetkili menajer iletişim telefonu 05455727448, dir.

Cansever 1997 yılında ilk defa İbrahim Tatlıses‘in sunduğu “İbo Show” adlı programa çıkıp, “Kara Çadır” adlı o meşhur Yemen türküsünü kendine özgü yorumuyla ve böylece Cansever’in Türkiye macerası o yıl başlamış oldu. Cansever konser düğün sahne fiyatı ile alakalı telefon numarası 02123432355 dir.

Cansever Türkiye’de 7 albüm çıkartmış ardından , 2009 yılında Bulgaristan‘da “Roveno O Note” adıyla bir albüm daha sevenleriyle buluşturmuştur. Cansever telefon iletişim bilgileri alt bölümde yazıyor.

Cansever 1994 yılında 24 yaşlarındayken bir tür romatizma çeşidi olan “Morbus Behterew” diye bir hastalık onu iki büklüm yapmıştır. Cansever yetkili menajeri bilgileri aşağıda iletişim bölümünde yazıyor.

Cansever ile alakalı merak ettiğiniz ne varsa aşağıda yer alan iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Cansever Yetkili Menajeri Kim?

Not : Firmamız Sanatçı Cansever ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Cansever ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Cansever İletişimi, Cansever Menajer, Cansever Menajeri, Cansever Menajerlik, Cansever İletişim, Cansever Resmi Web Sitesi, Cansever Menajer Telefonu, Cansever Menajeri Telefonu, Cansever Menajerlik Telefonu, Cansever Yetkili Menajeri, Cansever Yetkili Menajerlik, Cansever Menajeri Kim, Cansever Menajeri İletişim, Cansever Menajerlik İletişim, Cansever Resmi Menajeri Telefonu, Cansever Resmi Menajerlik Telefonu, Cansever Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Cansever Menajerine Nasıl Ulaşırım, Cansever Telefonu Menajeri Kim, Cansever Menajerinin Telefonu, Cansever Konser Fiyatları, Cansever Konser Ücreti Fiyatı, Cansever Konser Fiyatı, Cansever Düğün Fiyatı, Cansever Festival Fiyatı, Cansever Yılbaşı Fiyatı, Cansever Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Cansever Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Cansever Yetkili Menajerlik İletişim, Cansever Konser Kaşesi, Cansever Organizasyonu, Cansever Menajerlik Firması, Cansever Sahne Fiyatı, Cansever Sahne Konser Fiyatı, Cansever Konser Fiyatı Ne Kadar, Cansever Belediye Festival Ücreti, Cansever İmza Günü Ücreti, Cansever Sahne Menajeri, Cansever Ulaşım, Cansever Resmi Menajeri, Cansever Menajerlik Ulaşım, Cansever Menajeri Kim, Cansever Yılbaşı Konser Fiyatı, Cansever Mail Adresi, Cansever Menajer İletişim, Cansever Konser Ücreti, Cansever Belediye Konser Fiyatı, Cansever Festival Konser Fiyatı, Cansever Menajerlik Şirketi, Cansever Yılbaşı Konser Fiyatı, Cansever Booking Menajerlik Şirketi, Cansever Menejer İletişim, Cansever Menejer Telefonu, Cansever Menajerinin Telefon Numarası, Cansever Konser Kaşesi, Cansever Menajerlik Bilgileri, Cansever Canlı Performans Konser Fiyatı,

Güncel Sanatçı Konser Fiyat Listesi,

2020 Güncel Sanatçı Konser Fiyatları,

sanatçı fiyatları,