Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ceylan Koynat

Ceylan Koynat Menajeri Telefonu 0545727448 – 0541232351

Ceylan Koynat Biyografi.

Ceylan Koynat 1989 yılında İzmir Yeşilyurt’ta dünyaya gelmiştir. Ceylan Koynat ailesinin İstanbul’a taşınmasının ardından çok küçük yaşta İstanbul hayatı başlamıştır. Ceylan Koynat aslen Bitlis kökenlidir.

Ceylan Koynat Sanatçının ilk defa türkülerle buluşması ise yedi yaşındayken okulda düzenlenen yarışmada meydana gelmiştir, Ceylan Koynat Ortaokulun son yıllarında ise sanatçının hala unutamadığı dillere destan bir konser vermesi sanatçıyı sahneler taşmıştır. Ceylan Koynat menajerinin telefon numarası 05455727448′ dir.

Ceylan Koynat İlk Stüdyo deneyimi ise yine Nurettin İlhan’dan dinlediği Eziz Dostum adlı türküyle başlamıştır. Dinledikten sonra diline dolanan bu türkü, adeta sanatçının hayatını değiştirmiş ve mutlaka bu türküyü stüdyoda okuyup albüm yapmak istediğini yakın çevresiyle paylaşmıştır. 

Ceylan Koynat her yaptığı çalışmaları ile başarıdan başarıya koşmuş müzik listelerin en üst seviyesine çıkmayı başarmıştır.

Sanatçı Ceylan Koynat ile alakalı merak ettiğiniz ne varsa Ceylan Koynat telefon numarası, menajeri telefonu, konser düğün fiyatı gibi konular için aşağıda yer alan iletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Ceylan Koynat Menajerlik İletişim

Ceylan Koynat Yetkili Menajeri

Ceylan Koynat Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Ceylan Koynat ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Ceylan Koynat ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Ceylan Koynat İletişimi, Ceylan Koynat Menajer, Ceylan Koynat Menajeri, Ceylan Koynat Menajerlik, Ceylan Koynat İletişim, Ceylan Koynat Resmi Web Sitesi, Ceylan Koynat Menajer Telefonu, Ceylan Koynat Menajeri Telefonu, Ceylan Koynat Menajerlik Telefonu, Ceylan Koynat Yetkili Menajeri, Ceylan Koynat Yetkili Menajerlik, Ceylan Koynat Menajeri Kim, Ceylan Koynat Menajeri İletişim, Ceylan Koynat Menajerlik İletişim, Ceylan Koynat Resmi Menajeri Telefonu, Ceylan Koynat Resmi Menajerlik Telefonu, Ceylan Koynat Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Ceylan Koynat Menajerine Nasıl Ulaşırım, Ceylan Koynat Telefonu Menajeri Kim, Ceylan Koynat Menajerinin Telefonu, Ceylan Koynat Konser Fiyatları, Ceylan Koynat Konser Ücreti Fiyatı, Ceylan Koynat Konser Fiyatı, Ceylan Koynat Düğün Fiyatı, Ceylan Koynat Festival Fiyatı, Ceylan Koynat Yılbaşı Fiyatı, Ceylan Koynat Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Ceylan Koynat Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Ceylan Koynat Yetkili Menajerlik İletişim, Ceylan Koynat Konser Kaşesi, Ceylan Koynat Organizasyonu, Ceylan Koynat Menajerlik Firması, Ceylan Koynat Sahne Fiyatı, Ceylan Koynat Sahne Konser Fiyatı, Ceylan Koynat Konser Fiyatı Ne Kadar, Ceylan Koynat Belediye Festival Ücreti, Ceylan Koynat İmza Günü Ücreti, Ceylan Koynat Sahne Menajeri, Ceylan Koynat Ulaşım, Ceylan Koynat Resmi Menajeri, Ceylan Koynat Menajerlik Ulaşım, Ceylan Koynat Menajeri Kim, Ceylan Koynat Yılbaşı Konser Fiyatı, Ceylan Koynat Mail Adresi, Ceylan Koynat Menajer İletişim, Ceylan Koynat Konser Ücreti, Ceylan Koynat Belediye Konser Fiyatı, Ceylan Koynat Festival Konser Fiyatı, Ceylan Koynat Menajerlik Şirketi, Ceylan Koynat Yılbaşı Konser Fiyatı, Ceylan Koynat Booking Menajerlik Şirketi, Ceylan Koynat Menejer İletişim, Ceylan Koynat Menejer Telefonu, Ceylan Koynat Menajerinin Telefon Numarası, Ceylan Koynat Konser Kaşesi, Ceylan Koynat Menajerlik Bilgileri, Ceylan Koynat Canlı Performans Konser Fiyatı,

Güncel Sanatçı Konser Fiyat Listesi,

2020 Güncel Sanatçı Konser Fiyatları,

sanatçı fiyatları,