Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Cimilli İbo

Karadenizli Sanatçı Cimilli İBO Menajeri İletişim Telefon Numarası 02123432355 & Gsm. 05412323050

Cimilli İBO Kimdir?.

Cimilli İBO nun asıl adı İbrahim özer’ dir. babası cimlinin sanatçı olmasına her zaman karşı çıkmasına rağmen Cimilli İbo kemençesiyle düğünlerde sahne almaya başlamıştır. Cimilli İbo menajer telefon numarası aşağıda yazmaktadır.

Cimilli İbo sanatçı olmak için çıktığı yolda çok küçüktür. Cimilli İbo mütevazi ve espiri yeteneği ile bir anda halka kendisini sevdirmeyi başarmıştır.

Cimilli İbo yapğı eserleri ile hem insanları eğlendiriyor hem güldürüyordu. Cimilli İbo artık konser ve düğünlerin aranan solisti olmuştur.Cimilli İbo Menajeri İletişim, Cimilli İbo Menajerlik İletişim, Cimilli İbo yetkili menajer telefonu 02123432355 ‘ dir.

Cimilli İbo Sibelim adında ilk albümünü sevenleri ile buluşturdu. ilk albümün ardında Cimilli İbo hiç hız kesmeden ard arda yeni albümlerini müzik sevenler ile buluşturmaya devam etmiştir.

Cimilli İbo ile alakalı merak ettiğiniz ne varsa Cimilli İbo yetkili menajeri telefon numarası, konser, festival, düğün sahne fiyatı gibi konular için aşağıda yer alan iletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Cimilli İbo Konser Düğün Sahne Bütçesi

Cimilli İbo Yetkili Menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Cimilli İbo ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :