Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Coşkun Sabah

Coşkun SABAH Menajeri Telefonu 05455727448 – 05412323051

Coşkun SABAH Biyografi.

Coşkun Sabah 16 Ekim 1952 tarihinde Diyarbakır‘da Süryani bir ailenin ikinci oğlu olarak dünyaya gelmiştir.

Coşkun Sabah Gülben Ergen‘in de aranjörlüğünü yapan Taşkın Sabah kardeşi, keman ve ud sanatçısı olan ve Avustralya‘da yaşayan Bülent Sabah ise abisidir. Coşkun Sabah’tan yedi yaş küçük olan Taşkın Sabah da önce darbuka, daha sonra da kanunu ile ağabeylerine katıldı. Coşkun Sabah menajeri telefonu 05412323051 ,dir.

Coşkun Sabah 1968 yılında İstanbul belediye Konservatuarı’nda okumaya başladı burada okurken de 1970 yılında İcra heyetine geçmiştir. Coşkun Sabah sanatçı konser iletişimi menajer telefonu 02123432355′ dir.

Coşkun Sabah büyük kitlelerce tanınıp sevilen ilk bestesi ise Bülent Ersoy tarafından okunan “Baharı Bekleyen Kumrular Gibidir. Ardından “Beddua”, “Toprak Alsın Muradımı”, “İşte Bu Bizim Hikayemiz”, “Dert Çekmeye Gidiyorum” gibi besteleri Bülent Ersoy, Emel Sayın, Adnan Şenses, Neşe Karaböcek gibi şarkıcılar tarafından okunmuş, o güne kadar ud virtüözü olarak sahip olduğu ününün yanına besteciliği de eklemiştir.

Sanatçı Coşkun Sabah ile alakalı merak edilen konular, Coşkun Sabah menajer telefonu, sanatçı, menajeri gibi konular ile alakalı altta yer alan iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Coşkun Sabah Yetkili Menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Coşkun Sabah ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Coşkun Sabah ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Coşkun Sabah İletişimi, Coşkun Sabah Menajer, Coşkun Sabah Menajeri, Coşkun Sabah Menajerlik, Coşkun Sabah İletişim, Coşkun Sabah Resmi Web Sitesi, Coşkun Sabah Menajer Telefonu, Coşkun Sabah Menajeri Telefonu, Coşkun Sabah Menajerlik Telefonu, Coşkun Sabah Yetkili Menajeri, Coşkun Sabah Yetkili Menajerlik, Coşkun Sabah Menajeri Kim, Coşkun Sabah Menajeri İletişim, Coşkun Sabah Menajerlik İletişim, Coşkun Sabah Resmi Menajeri Telefonu, Coşkun Sabah Resmi Menajerlik Telefonu, Coşkun Sabah Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Coşkun Sabah Menajerine Nasıl Ulaşırım, Coşkun Sabah Telefonu Menajeri Kim, Coşkun Sabah Menajerinin Telefonu, Coşkun Sabah Konser Fiyatları, Coşkun Sabah Konser Ücreti Fiyatı, Coşkun Sabah Konser Fiyatı, Coşkun Sabah Düğün Fiyatı, Coşkun Sabah Festival Fiyatı, Coşkun Sabah Yılbaşı Fiyatı, Coşkun Sabah Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Coşkun Sabah Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Coşkun Sabah Yetkili Menajerlik İletişim, Coşkun Sabah Konser Kaşesi, Coşkun Sabah Organizasyonu, Coşkun Sabah Menajerlik Firması, Coşkun Sabah Sahne Fiyatı, Coşkun Sabah Sahne Konser Fiyatı, Coşkun Sabah Konser Fiyatı Ne Kadar, Coşkun Sabah Belediye Festival Ücreti, Coşkun Sabah İmza Günü Ücreti, Coşkun Sabah Sahne Menajeri, Coşkun Sabah Ulaşım, Coşkun Sabah Resmi Menajeri, Coşkun Sabah Menajerlik Ulaşım, Coşkun Sabah Menajeri Kim, Coşkun Sabah Yılbaşı Konser Fiyatı, Coşkun Sabah Mail Adresi, Coşkun Sabah Menajer İletişim, Coşkun Sabah Konser Ücreti, Coşkun Sabah Belediye Konser Fiyatı, Coşkun Sabah Festival Konser Fiyatı, Coşkun Sabah Menajerlik Şirketi, Coşkun Sabah Yılbaşı Konser Fiyatı, Coşkun Sabah Booking Menajerlik Şirketi, Coşkun Sabah Menejer İletişim, Coşkun Sabah Menejer Telefonu, Coşkun Sabah Menajerinin Telefon Numarası, Coşkun Sabah Konser Kaşesi, Coşkun Sabah Menajerlik Bilgileri, Coşkun Sabah Canlı Performans Konser Fiyatı,

Güncel Sanatçı Konser Fiyat Listesi,

2020 Güncel Sanatçı Konser Fiyatları,

sanatçı fiyatları,