Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Davut Güloğlu

Sanatçı Davut Güloğlunun Menajerli Telefon Numarası 02123432355 & Gsm. 05412323050

Davut Güloğlu Kimdir?.

Davut Güloğlu Menajeri Kim?, Ünlü sanatçı Davut Güloğlu 1972 yıılında Rize’ de memur bir babanın be ev hanımın bir annenin 11 çocuğun yedincisi olarak hayata gözlerini açmıştır.

Davut Güloğlu Menajer Telefon Numarası, Davut Güloğlu genç yaşta anne ve babasını ebediyete uğurlamasının ardından futbola merak sardı ve bir dönem Rize belediye spor ve Salah spor kulüplerinde top koşturdu.

Davut Güloğlu Yetkili Menajeri Kim?, Davut Güloğlu ne yaparsa yapsın içindki müzik sevgisini bastıramamıştı. Davut Güloğlu 1991 yılında İstanbula gelmeye karar verdi, İstanbul hayatı işci olarak başlamış oldu.

Davut Güloğlu Telefon Numarası, Davut Güloğlu‘ nun halen içinde bastıramamış olduğu müzik sevgisi gün geçtikçe büyümeye devam ediyordu.

Davut Güloğlu telefonu menajeri kim?, Davut Güloğlu ailesinin ve akrabalarının desteğininde alarak 1998 yılında ilk albümü olan sarılsam’ da olmayi ile müzik dünyasına ilk adımını atmış oldu.

Davut Güloğlu Menajeri İletişim, Davut Güloğlu ilk albümünde istemiş olduğu başarı tam anlamıyla yakalayamamış olsa’da çalışmalarına tam sürat devam etti.

Davut Güloğlu Menajerlik İletişim, Davut Güloğlu kendinde görmüş olduğu müzikal eksikleri Arif Sağ‘ ın müzik okuluna başlayarak kapatmaya başardı.

Davut Güloğlu konser sahne fiyatı, Davut Güloğlu karadeniz eserlerini modern müziklerle ile harmanlayıp değişik bir tarz ile sevenlerinin kalbini kazandı.

Davut Güloğlu‘ nun Menajeri Kim Telefon Numarası, Davut Güloğlu Nurcanım adında bir albümü sevenleriyle paylaştı, bir anda müzik sevenlerin diline dolanan albümüne adını verdiği Nurcanım şarkısı herkesin diline sakız oldu.

Davut Güloğlu ilk klibini dillerden dillere dolaşan Nurcanı’ ma diğer 2 klip’ ini benim büyük allahım adlı eserine çekti.

Davut Güloğlu yapmış olduğu Nurcanım adlı albümü müzik marketlerde satış olarak ilk 3 girdi ve o senenin en çok satan albümü oldu.

Davut Güloğlu 2003 yılında katula katula albümünü sevenleri ile buluşturdu. 

Davut Güloğlu ile alakalı merak ettiğiniz, Davut Güloğlu sanatçının menajeri kim?, konser festival düğün sahne fiyatı gibi merak edilen konular ile alakalı aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden yetkililer ilet iletişime geçebilirsiniz.

Davut Güloğlu Menajer İletişim Telefonu

Davut Güloğlu Yetkili Menajeri

Davut Güloğlu' nun Menajeri Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Davut Güloğlu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :