Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Güllü

Sanatçı Güllü Menajeri Telefonu 05455727448 – 05412323051

Güllü Biyografi.

Güllü 1973 yılında İstanbul Kasımpaşada doğmuştur. Güllü  sahnelere 15 yaşında  düğün salonlarında şarkı söyleyerek başladı. Güllü menajer telefonu aşağıda yazıyor.

Güllü Kasımpaşa’da yaşadığı için halk arasında kasımpaşa’ lı gülü lakabını taktılar. Güllü 1990 yılında şöhret basamaklarını hızla tırmanmaya başladı. şarkıcı Güllü  menajerlik telefonu sanatçı fiyatları bölümünde yazıyor.

Güllü roman havaları, fantezi, arabesk ve slow şarkıları ile büyük çıkış yakalamıştır, Güllü  oyuncak gibi eserini sevenleri ile buluşturduktan kısa süre sonra zirveye çıkmıştır. Güllü sanatçının konser düğün fiyatı iletişim bölümünden iletişime geçiniz.

Sanatçı Güllü ile alakalı merak ettiklerini şarkıcı Güllü menajer telefonu konser düğün sahne fiyatı gibi konular için iletişim bölümünden irtibata geçiniz.

Güllü Konser Düğün Organizasyon İletişim

Güllü Yetkili Menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Güllü ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Güllü ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Güllü İletişimi, Güllü Menajer, Güllü Menajeri, Güllü Menajerlik, Güllü İletişim, Güllü Resmi Web Sitesi, Güllü Menajer Telefonu, Güllü Menajeri Telefonu, Güllü Menajerlik Telefonu, Güllü Yetkili Menajeri, Güllü Yetkili Menajerlik, Güllü Menajeri Kim, Güllü Menajeri İletişim, Güllü Menajerlik İletişim, Güllü Resmi Menajeri Telefonu, Güllü Resmi Menajerlik Telefonu, Güllü Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Güllü Menajerine Nasıl Ulaşırım, Güllü Telefonu Menajeri Kim, Güllü Menajerinin Telefonu, Güllü Konser Fiyatları, Güllü Konser Ücreti Fiyatı, Güllü Konser Fiyatı, Güllü Düğün Fiyatı, Güllü Festival Fiyatı, Güllü Yılbaşı Fiyatı, Güllü Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Güllü Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Güllü Yetkili Menajerlik İletişim, Güllü Konser Kaşesi, Güllü Organizasyonu, Güllü Menajerlik Firması, Güllü Sahne Fiyatı, Güllü Sahne Konser Fiyatı, Güllü Konser Fiyatı Ne Kadar, Güllü Belediye Festival Ücreti, Güllü İmza Günü Ücreti, Güllü Sahne Menajeri, Güllü Ulaşım, Güllü Resmi Menajeri, Güllü Menajerlik Ulaşım, Güllü Menajeri Kim, Güllü Yılbaşı Konser Fiyatı, Güllü Mail Adresi, Güllü Menajer İletişim, Güllü Konser Ücreti, Güllü Belediye Konser Fiyatı, Güllü Festival Konser Fiyatı, Güllü Menajerlik Şirketi, Güllü Yılbaşı Konser Fiyatı, Güllü Booking Menajerlik Şirketi, Güllü Menejer İletişim, Güllü Menejer Telefonu, Güllü Menajerinin Telefon Numarası, Güllü Konser Kaşesi, Güllü Menajerlik Bilgileri, Güllü Canlı Performans Konser Fiyatı,

Güncel Sanatçı Konser Fiyat Listesi,

2020 Güncel Sanatçı Konser Fiyatları,

sanatçı fiyatları,