Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Hüsnü Şenlendirici

Ünlü Sanatçı Hüsnü Şenlendirici İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com / Einfo@enseyajans.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

Hüsnü Şenlendirici - Millionerche

Hüsnü Şenlendirici - Hatıran Yeter

Hüsnü Şenlendirici - Hatıran Yeter

Hüsnü Şenlendirici menajer telefonu 05412323051

Hüsnü Şenlendirici Hakkında.

Hüsnü Şenlendirici 12 Temmuz 1976 tarihinde Bergama‘da doğmuştur. Dedesi ve babası Ergün Şenlendirici gibi o da müzik ve çalgılar içinde büyür yetişir. 5 yaşında klarnet çalmaya başlar. Dedesinin verdiği klarnet ile ilk “Harmandalı“ çalmayı öğrendi. 

Hüsnü Şenlendirici Vurmalı çalgılar ustası Okay Temiz‘in Magnetic Band grubu ile yüzlerce festivalde Türkiye’yi temsil etti. Ayrıca babası Ergun Şenlendirici’nin 6 kişilik grubu Laço ile yurtdışında birçok önemli festivallere de katıldı.

Hüsnü Şenlendirici Menajer Telefonu 05412323051

Hüsnü Şenlendirici Başta Türk Müziğinin çeşitli dallarındaki sanatçılar olmak üzere, Türk Pop ve cazının önemli sanatçılarına sahne ve albüm kayıtlarında eşlik etti.

Hüsnü Şenlendirici Menajeri Kim?

Hüsnü Şenlendirici Laço Tayfa grubundan bağımsız olarak da çalışmalar yürüten Hüsnü Şenlendirici T.C. Başbakanlık Tanıtma Fonu ve Kültür Bakanlığı’nın katkılarıyla 2002 yılında gerçekleşen ‘Anadolu Güneşi’ projesi kapsamında Lütfi Kırdar Salonu’nda Kubat ve Belkıs Akkale ‘ye Senfoni Orkestrası’na eşlik etti. Hüsnü Şenlendirici ayrıca Türk Müziğini yurt dışında tanıtmak ve daha geniş kitlelere sevdirmek amacıyla beş kişilik ‘Hüsnü Şenlendirici ve Saz Arkadaşları’ adıyla bir grup daha kurdu.

Hüsnü Şenlendirici Menajerlik Telefon Numarası 02123432355

Hüsnü Şenlendirici Her iki grubuyla yurtiçi ve yurtdışında konserler verdi; başta Turizm Bakanlığı’nın teklifiyle EXPO 2001-Hannover–Almanya‘da, Mayfest festivali çerçevesinde, Mayıs 2002’de ABD New York Central Park’ta ve 35 kişiyi bir araya getirerek oluşturduğu Laço Tayfa ve Big Band ile Temmuz 2002’de,

Hüsnü Şenlendirici Yetkili Menajeri Kim Nasıl Ulaşırım?

Hüsnü Şenlendirici  2 Eylül 2005 tarihinde Hüsnü-ü Klarnet isimli ilk solo albümünü çıkarttı. 2005 yılında ATV‘de Ferhat Göçer ile beraber sunduğu “Sarı-Sıcak” programını yaptı.

Hüsnü Şenlendirici Telefon Numarası

Hüsnü Şenlendirici - Tükeneceğiz

Dzambo Agusevi Orchestra - Taksim Dream feat. Hüsnü Șenlendirici

Hüsnü Şenlendirici - MİHRİBAN

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

    Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları,

    Ünlü Sanatçı Hüsnü Şenlendirici ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

    Hüsnü Şenlendirici Belediye Konser Fiyatı, Hüsnü Şenlendirici Booking Menajerlik Şirketi, Hüsnü Şenlendirici Canlı Performans Konser Fiyatı, Hüsnü Şenlendirici Düğün Fiyatı, Hüsnü Şenlendirici Festival Konser Fiyatı, Hüsnü Şenlendirici ile ilgili aramalar, Hüsnü Şenlendirici İletişimi, Hüsnü Şenlendirici İmza Günü Ücreti, Hüsnü Şenlendirici kaç yaşında, Hüsnü Şenlendirici konser, Hüsnü Şenlendirici Konser Fiyatı Ne Kadar, Hüsnü Şenlendirici Konser Fiyatları, Hüsnü Şenlendirici Konser Kaşesi, Hüsnü Şenlendirici Konser Ücreti, Hüsnü Şenlendirici Menajer, Hüsnü Şenlendirici Menajer İletişim, Hüsnü Şenlendirici Menajer Telefonu, Hüsnü Şenlendirici Menajeri, Hüsnü Şenlendirici Menajeri İletişim, Hüsnü Şenlendirici Menajeri Kim, Hüsnü Şenlendirici Menajeri Telefonu, Hüsnü Şenlendirici Menajerine Nasıl Ulaşırım, Hüsnü Şenlendirici Menajerinin Telefon Numarası, Hüsnü Şenlendirici Menajerinin Telefonu, Hüsnü Şenlendirici Menajerlik, Hüsnü Şenlendirici Menajerlik Bilgileri, Hüsnü Şenlendirici Menajerlik Firması, Hüsnü Şenlendirici Menajerlik İletişim, Hüsnü Şenlendirici Menajerlik Şirketi, Hüsnü Şenlendirici Menajerlik Telefonu, Hüsnü Şenlendirici Menajerlik Ulaşım, Hüsnü Şenlendirici Menejer İletişim, Hüsnü Şenlendirici Menejer Telefonu, Hüsnü Şenlendirici Organizasyonu, Hüsnü Şenlendirici Resmi Menajeri, Hüsnü Şenlendirici Resmi Menajeri Telefonu, Hüsnü Şenlendirici Resmi Menajerlik Telefonu, Hüsnü Şenlendirici Resmi Web Sitesi, Hüsnü Şenlendirici Sahne Fiyatı, Hüsnü Şenlendirici Sahne Konser Fiyatı, Hüsnü Şenlendirici Sahne Menajeri, Hüsnü Şenlendirici Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Hüsnü Şenlendirici Telefonu Menajeri Kim, Hüsnü Şenlendirici Yetkili Menajeri, Hüsnü Şenlendirici Yetkili Menajerlik, Hüsnü Şenlendirici Yılbaşı Fiyatı, Hüsnü Şenlendirici Yılbaşı Konser Fiyatı, Hüsnü Şenlendirici Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Hüsnü Şenlendirici Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Hüsnü Şenlendirici Yetkili Menajerlik İletişim