Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

İskender Paydaş

Ünlü Aranjör İskender Paydaş Menajeri Telefonu 05455727448 – 05412323051

İskender Paydaş Biyografi.

İskender Paydaş 1967 yılının Temmuz ayının 22 de İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. İskender Paydaş‘ ın kardeşinin adı Zafer ve babası ünlü orkestra şefi Mühittin Paydaş olası İskender Paydaş’ın müziğe olan ilgisini arttırmıştır. İskender Paydaş menajer iletişim telefon bilgileri aşağıda yer alıyor.

İskender Paydaş eğitim hayatına devam ederken boş zamanlarında müzik eğitimi almaya devam etmiştir. İskender Paydaş iletişim menajer bilgileri iletişim bölümünde yazıyor.

İskender Paydaş piyano eğitimine 12 yaşına kadar İstanbul Devlet Konservatuarında devam etmiştir. İskender Paydaş menajerlik telefon bilgileri altta yazıyor.

İskender Paydaş bir çok dizi ve sinema reklam müziği yapmıştır. ilk sahne hayatına bir otel programında başlamıştır, İskender Paydaş konser sahne fiyatı, sanatçı fiyatlarında yazıyor. 

İskender Paydaş aşağıda yer alan bir çok ünlü şarkıcılar ile ortak feat veya farklı projeler yapmıştır.

 İskender PaydaşKayahan, MirkelamŞebnem Ferah ve Orhan Gencebay, 

İskender Paydaş Menajeri İletişimİskender Paydaş Menajerlik İletişim,

Emre AltuğKurbanMFÖNilüferNazan ÖncelHarun KolçakAşkın Nur Yengi, Kerim Tekin, Ajda PekkanSuat SunaKibariyeSertab ErenerEge(şarkıcı), Asya, Mustafa SandalLevent YükselÖzgünNil KaraibrahimgilFatih ErkoçKeremcemAtiye Deniz gibi sayısız ismin albümlerinde aranjör,besteci ve prodüktör olarak yer aldı.

İskender Paydaş organizasyon fiyatıİskender Paydaş 2005 yılında 12 kişilik “İskender Paydaş Orkestrası’nı kurdu ve bu orkestranın hem şefliğini yaptı hem de klavyecisi oldu. Pek çok konserlerinde Ajda Pekkan ve Nazan Öncel‘e ve daha birçok sanatçının konserlerinde orkestrası ile eşlik etmiştir

İskender Paydaş ile alakalı merak ettiğini konular, İskender Paydaş menajeri telefonu, sanatçı konser fiyatları gibi konular için iletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

İskender Paydaş Yetkili Menajeri İletişim

İskender Paydaş Menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı İskender Paydaş ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı İskender Paydaş ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

İskender Paydaş İletişimi, İskender Paydaş Menajer, İskender Paydaş Menajeri, İskender Paydaş Menajerlik, İskender Paydaş İletişim, İskender Paydaş Resmi Web Sitesi, İskender Paydaş Menajer Telefonu, İskender Paydaş Menajeri Telefonu, İskender Paydaş Menajerlik Telefonu, İskender Paydaş Yetkili Menajeri, İskender Paydaş Yetkili Menajerlik, İskender Paydaş Menajeri Kim, İskender Paydaş Menajeri İletişim, İskender Paydaş Menajerlik İletişim, İskender Paydaş Resmi Menajeri Telefonu, İskender Paydaş Resmi Menajerlik Telefonu, İskender Paydaş Tek Yetkili Menajeri Telefonu, İskender Paydaş Menajerine Nasıl Ulaşırım, İskender Paydaş Telefonu Menajeri Kim, İskender Paydaş Menajerinin Telefonu, İskender Paydaş Konser Fiyatları, İskender Paydaş Konser Ücreti Fiyatı, İskender Paydaş Konser Fiyatı, İskender Paydaş Düğün Fiyatı, İskender Paydaş Festival Fiyatı, İskender Paydaş Yılbaşı Fiyatı, İskender Paydaş Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı İskender Paydaş Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı İskender Paydaş Yetkili Menajerlik İletişim, İskender Paydaş Konser Kaşesi, İskender Paydaş Organizasyonu, İskender Paydaş Menajerlik Firması, İskender Paydaş Sahne Fiyatı, İskender Paydaş Sahne Konser Fiyatı, İskender Paydaş Konser Fiyatı Ne Kadar, İskender Paydaş Belediye Festival Ücreti, İskender Paydaş İmza Günü Ücreti, İskender Paydaş Sahne Menajeri, İskender Paydaş Ulaşım, İskender Paydaş Resmi Menajeri, İskender Paydaş Menajerlik Ulaşım, İskender Paydaş Menajeri Kim, İskender Paydaş Yılbaşı Konser Fiyatı, İskender Paydaş Mail Adresi, İskender Paydaş Menajer İletişim, İskender Paydaş Konser Ücreti, İskender Paydaş Belediye Konser Fiyatı, İskender Paydaş Festival Konser Fiyatı, İskender Paydaş Menajerlik Şirketi, İskender Paydaş Yılbaşı Konser Fiyatı, İskender Paydaş Booking Menajerlik Şirketi, İskender Paydaş Menejer İletişim, İskender Paydaş Menejer Telefonu, İskender Paydaş Menajerinin Telefon Numarası, İskender Paydaş Konser Kaşesi, İskender Paydaş Menajerlik Bilgileri, İskender Paydaş Canlı Performans Konser Fiyatı,

Güncel Sanatçı Konser Fiyat Listesi,

2020 Güncel Sanatçı Konser Fiyatları,

sanatçı fiyatları,