Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Jale Parıltı

Jale Parıltı Menajerlik Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Jale Parıltı Biyografi.
Jale Parıltı Soğuk kış gecelerinin sıcacık sesi, gülen güldüren yüzü, çocukluğunun verdiği cesareti. Hiç gözünü kırpmadan dibine kadar yaşayıp ilkbaharda sanki bahar sadece onun için gelmiş çiçekler gibi mutlu şen şakrak. 

Jale Parıltı Menajer TelefonuJale Parıltı  Hiçbir zaman müzikten vazgeçmeyen gittiği her yerde söylediği şarkılarla sesiyle dikkatleri hep üzerine toplamış çevresindeki insanlarında ısrarı üzerine 1992-1993 yılları arasında Kral TV’nin düzenlediği karo oke yarışmasına katılmış büyük bir başarı elde etmiş insanların ısrarı ve desteği üzerine İtü Bestekar Hüsnü Üstün’den ders almaya başlamış. 

Jale Parıltı Menajeri Kim?, Jale Parıltı Bir anda hocasının evinin telefonu ünlü prodüktörlerin arayıp ziyaret ettiği ev haline gelmiş. Babasından çekindiği için dersleri bırakmak zorunda kalan Jale Parıltı içinden atamadığı müzik aşkıyla ablasından da destek alarak son eğitimine başlamış Önder Bali, Mehmet Kaygısız’dan  şan dersleri almış.

Jale Parıltı Menajerinin Telefon Numarası Ne?Jale Parıltı Vurulmuşum Ben adlı klip şarkısıyla Gönülden albümüyle müzik listerinde yerini alırken adından söz ettirmeye başlamış. Müzik ödüllerinde aday gösterilip büyük beğeni toplamış.

Jale Parıltı Yetkili Menajeri Kim?, Jale Parıltı Birbirinden farklı bu müzik tarzlarını büyük bir başarıyla yorumlandıran Jale Parıltı. Seviyeli düzgün örnek yaşantısıyla da insanların gönüllerinde yerini alırken yine müzik piyasasında adından sıkça söz ettirmeyi başarmış.

Jale Parıltı telefonu menajeri kim?, Jale Parıltı Gelecek nesillerin önemini bilen bildirmeye çalışan Jale Parıltı çocuklar konusun’da duyarlı davranıp etrafını da bu yönde katılıma teşvik etmiş. Son albümü Makamların Sultanı’nın da da aynı zamanda büyük bir projeye’ de imza atmış. 

Jale Parıltı konser fiyatı, Jale Parıltı Hangi makam, hangi burç ve hangi hastalığa şifa açıklamasının yeni sıra birde 11. makamından oluşan enstrümantal ikincisinde de albümde yerini almış.

Jale Parıltı Menajeri Kim

Jale Parıltı Menajerlik Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Jale Parıltı ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :