Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Nejat Alp

Nejat Alp Menajeri Telefonu 05455727448 – 05412323051

Nejat Alp Biyografi.

Nejat Alp 1952 yılının 11 ayının 9 da İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Nejat Alp evin tek çocuğudur. Nejat Alp ilk okulunun Aksaray’ da okumuş lise öğrenimini İstanbul’ da fıındıkzade özel İstanbul kolejinde okudu. Nejat Alp menajer telefonu aşağıda yazmaktadır.

Nejat Alp ilk müzik hayatına 1969 yılında başladı, İstanbul’ un en büyük gazinosun ve kulüplerinde bas çalarak başladı, Nejat Alp daha sonra piyano dersleri almaya başladı, Nejat Alp menajerlik telefonu iletişim bölümünde yer alıyor.

Nejat Alp sene 1984 bir plak şirketi ilet anlaşıp tavernada Nejat Alp adında ilk albümünü çıkardı. Nejat Alp yetkili menajerlik konser sahne fiyatı gibi bilgileri alt bölümde yazmaktadır.

Nejat Alp‘ ın müzik hayatı her geçen süre ilk ona girmeye başlamış Nejat Alp halk tarafından talep gören ve her çıktığı sahneleri dolduran ünlü bir sanatçı olup programların aranan solisti haline gelmiştir.

Nejat Alp ile alakalı merak ettiğiniz Nejat Alp menajeri telefonu konser düğün sahne fiyatı gibi bilgilere aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden iletişime geçip  öğrenebilirsiniz.

Nejat Alp Konser Organizasyon İletişim

Not : Firmamız Sanatçı Nejat Alp ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Nejat Alp ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Nejat Alp İletişimi, Nejat Alp Menajer, Nejat Alp Menajeri, Nejat Alp Menajerlik, Nejat Alp İletişim, Nejat Alp Resmi Web Sitesi, Nejat Alp Menajer Telefonu, Nejat Alp Menajeri Telefonu, Nejat Alp Menajerlik Telefonu, Nejat Alp Yetkili Menajeri, Nejat Alp Yetkili Menajerlik, Nejat Alp Menajeri Kim, Nejat Alp Menajeri İletişim, Nejat Alp Menajerlik İletişim, Nejat Alp Resmi Menajeri Telefonu, Nejat Alp Resmi Menajerlik Telefonu, Nejat Alp Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Nejat Alp Menajerine Nasıl Ulaşırım, Nejat Alp Telefonu Menajeri Kim, Nejat Alp Menajerinin Telefonu, Nejat Alp Konser Fiyatları, Nejat Alp Konser Ücreti Fiyatı, Nejat Alp Konser Fiyatı, Nejat Alp Düğün Fiyatı, Nejat Alp Festival Fiyatı, Nejat Alp Yılbaşı Fiyatı, Nejat Alp Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Nejat Alp Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Nejat Alp Yetkili Menajerlik İletişim, Nejat Alp Konser Kaşesi, Nejat Alp Organizasyonu, Nejat Alp Menajerlik Firması, Nejat Alp Sahne Fiyatı, Nejat Alp Sahne Konser Fiyatı, Nejat Alp Konser Fiyatı Ne Kadar, Nejat Alp Belediye Festival Ücreti, Nejat Alp İmza Günü Ücreti, Nejat Alp Sahne Menajeri, Nejat Alp Ulaşım, Nejat Alp Resmi Menajeri, Nejat Alp Menajerlik Ulaşım, Nejat Alp Menajeri Kim, Nejat Alp Yılbaşı Konser Fiyatı, Nejat Alp Mail Adresi, Nejat Alp Menajer İletişim, Nejat Alp Konser Ücreti, Nejat Alp Belediye Konser Fiyatı, Nejat Alp Festival Konser Fiyatı, Nejat Alp Menajerlik Şirketi, Nejat Alp Yılbaşı Konser Fiyatı, Nejat Alp Booking Menajerlik Şirketi, Nejat Alp Menejer İletişim, Nejat Alp Menejer Telefonu, Nejat Alp Menajerinin Telefon Numarası, Nejat Alp Konser Kaşesi, Nejat Alp Menajerlik Bilgileri, Nejat Alp Canlı Performans Konser Fiyatı,

Güncel Sanatçı Konser Fiyat Listesi,

2020 Güncel Sanatçı Konser Fiyatları,

sanatçı fiyatları,