Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Rita Mahrani

Rita Mahrani Konser Etkinlik İletişim Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Rita Mahrani Biyografi.

Rita Mahrani Müzikle tanışmanız nasıl oldu? Müzik hayatım 14 yıl önce başladı. İzzet Çapa’nın ilk mekânı ‘Dedikodulu Meyhane’de sahne almıştım.

Rita Mahrani Menajer Telefonu Numarası Ne ?, Ailemin tüm baskılarına rağmen…. Çünkü onlar eğitime önem veriyordu. 

Rita Mahrani Menajerlik Telefonu, Fakat ben radikal bir kararla müziğe atıldım. Timur Selçuk ve Fatma Karaca’dan uzun yıllar şan dersleri aldım. 

Rita Mahrani Yetkili Menajeri Kim, Aktif Felsefe isminde bir kuruluş var oradan da felsefe dersleri aldım. ‘Dedikodulu Meyhane’den sonra ‘Zorba Taverna’da Ziynet Sali’yle dönüşümlü program yaptım. Grek müziğiyle de tanışmam burada oldu. 

Rita Mahrani Konser Düğün Sahne Fiyatı, Diğer taraftan da boş durmayarak dans dersleri gördüm.  Şimdi ise ‘Ela Maçka Taverna’ sahnesindeyim. 

Rita Mahrani telefonu menajeri kim, Grek müziğinden önce tarzınız neydi? O zaman pop söylüyordum. Fantezi  bir kadın değildim. Ama şimdi 14 yıllık bir birikimin ardından zengin bir içerikle sevenlerimizin karşısına çıkıyorum.

Sanatçı Rita Mahrani menajerine nasıl ulaşırım, Sahnemde flamenko, çaça, salsa olmak üzere 6-7 kategoride dans gösterileri yapıyorum. Bunun için özel hocalardan eğitim aldım. Mesela Ajda Pekkan’ın ‘Ara Sıcak’ parçasına bir akşam Broadway şov hazırladım. Bayağı bir ses getirmişti. Mekânımız yediden yetmişe herkese hitap ediyor. 

Rita Mahrani Konser İletişim Telefonu

Rita Mahrani Menajerlik Telefonu

Rita Mahrani Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Rita Mahrani ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :