Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Kader

Sanatçı Kader Çetintürk Menajeri Telefonu 05455727448 – 05412323050

Kader Çetintürk Biyografi.

Kader Çetintürk 1979 yılında İstanbul’un Çağlayan’ da dünyaya geldi. Kader Çetintürk müzik hayatında 8 yaşlarında düğünlerde sahne almaya başlamıştır, Kader 13 yaşına kadar düğünlerde sahne yapmaya devam etmiştir. Şarkıcı Kader menajerlik iletişimi telefon bilgileri aşağıda yazmaktadır.

Kader il albümünü 14 yaşında onu buna bakma olarak sanat sektörüne giriş yapmış oldu, Sanatçı Kader iletişim ve sanatçı konser fiyatları ile alakalı 05412323050 iletişime geçebilirsiniz.

Kader Arabesk ya da fantezi olarak adlandırılan türde şarkı söyleyen küçük

yıldızlardan biri oldu. Kader  sanatçının menajer telefonu 02123432355

Kader İlkokulu bitirdikten sonra Kabataş Ticaret Meslek Lisesi’ nde ikinci sınıfa kadar okudu ve sonra okulu bıraktı.

Kader Bugüne kadar yapmış olduğu sekiz albümle kendinden bahsettirdi.  Kader’in en son çıkarmış olduğu İllaki Kader albümü müzik marketlerdeki yerini almaktadır.

Kader Yetkili Menajeri Kim?

Kader Menajeri İletişim

Not : Firmamız Sanatçı Kader ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Kader ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Kader İletişimi, Kader Menajer, Kader Menajeri, Kader Menajerlik, Kaderİletişim, KaderResmi Web Sitesi, Kader Menajer Telefonu, Kader Menajeri Telefonu, Kader Menajerlik Telefonu, Kader Yetkili Menajeri, Kader Yetkili Menajerlik, Kader Menajeri Kim, Kader Menajeri İletişim, KaderMenajerlik İletişim, Kader Resmi Menajeri Telefonu, Kader Resmi Menajerlik Telefonu, Kader Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Kader Menajerine Nasıl Ulaşırım, Kader Telefonu Menajeri Kim, Kader Menajerinin Telefonu, KaderKonser Fiyatları, Kader Konser Ücreti Fiyatı, Kader Konser Fiyatı, Kader Düğün Fiyatı, Kader Festival Fiyatı, KaderYılbaşı Fiyatı, Kader Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Kader Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Kader Yetkili Menajerlik İletişim, Kader Konser Kaşesi, Kader Organizasyonu, Kader Menajerlik Firması, Kader Sahne Fiyatı, KaderSahne Konser Fiyatı, Kader Konser Fiyatı Ne Kadar, Kader Belediye Festival Ücreti, Kader İmza Günü Ücreti, KaderSahne Menajeri, Kader Ulaşım, Kader Resmi Menajeri, Kader Menajerlik Ulaşım, Kader Menajeri Kim, Kader Yılbaşı Konser Fiyatı, Kader Mail Adresi, Kader Menajer İletişim, Kader Konser Ücreti, Kader Belediye Konser Fiyatı, KaderFestival Konser Fiyatı, Kader Menajerlik Şirketi, Kader Yılbaşı Konser Fiyatı, Kader Booking Menajerlik Şirketi, KaderMenejer İletişim, Kader Menejer Telefonu, Kader Menajerinin Telefon Numarası, Kader Konser Kaşesi, Kader Menajerlik Bilgileri, Kader Canlı Performans Konser Fiyatı,

Güncel Sanatçı Konser Fiyat Listesi,

2020 Güncel Sanatçı Konser Fiyatları,

sanatçı fiyatları,