Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Selçuk Balcı

Karadenizli Sanatçı Selçuk Balcı Menajerlik Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Selçuk Balcı Kimdir.

Selçuk Balcı menajeri kim?, Selçuk Balcı Rize’nin Çayeli ilçesinde 1988 yılında hayat gözlerini açmıştır. İlkokulu doğduğu Çayeli’nde  tamamladı. 

Selçuk Balcı menajerlik telefonu numarası, Selçuk Balcı İlkokulu bitirdikten sonra ailesiyle birlikte Ankara’ya yerleşti. Selçuk Balcı genç yaşından beri bağlamaya karşı yoğun bir ilgisi olmasına rağmen kemençe merak salmıştır. 

Selçuk Balcı iletişimi menajeri telefonu, Selçuk Balcı profesyonel kemençe çalmayı öğrendikten sonra bir çok ünlünün arkasında kemençe çalmıştır.

Selçuk Balcı yetkili resmi menajeri telefonu, Selçuk Balcı bir plak şirketiyle anlaşıp 2011 yılında ilk göz ağrısı olan Patika albümü ile sanat hayatında ilk adımını atmıştır.

Selçuk Balcı sanatçı konser sahne fiyatları ne kadar?, Selçuk Balcı albümünde bir çok ünlü isimler ile çalıştı. Selçuk Balcı ünlü sanatçı Eylem Aaktaş ile ilk düet çalışmasına imzasını atmış oldu.

Sanatçı Selçuk Balcı festival konser sahne fiyatı,

Selçuk Balcı patikanın ardından 2013 Ağustos ayında ikinci 12 eserden oluşan albümü Mila’yı sevenleriyle paylaştı.

Selçuk Balcı‘ nın menajerinin telefonu, Selçuk Balcı‘ nın Mila albümünde yer alan bir eserini annesi tarafından yazılmıştır.

Sanatçıların konser sahne fiyatları listesine nasıl ulaşırım?, Selçuk Balcı‘ nın eserleri bir çok dizi ve sinema müziğinde kullanılmış olup Selçuk Balcı‘ nın ününe ün katmış oldu.

Selçuk Balcı Konser Sahne İletişim

Selçuk Balcı Yetkili Menajeri

Selçuk Balcı Menajer Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Selçuk Balcı ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :