Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Suat Ateşdağlı

Ünlü Dj Suat Ateşdağlı‘ nın Menajeri Telefonu 05455727448 – 5412323051

Dj Suat Ateşdağlı Biyografi. 

Suat Ateşdağlı İsatanbul modada ilk dj hayatına 1983 yılında başladı. Suat Ateşdağlı on yıl boyunca İstanbul’ un ve tüm Türkiye’ nin en ünlü gece kulüp’ lerinde sahne almıştır ve halen en çok talep alan dj lirindendir.

Suat Ateşdağlı menajeri kim?, Suat Ateşdağlı dj yönünün ardından en iyi en çok dinlenen radyo programcısı olma sıfatı taşımaktadır.

Suat Ateşdağlı bir çok ünlü gece kulüplerin müzik direktörlüğünü yapmıştır. Suat Ateşdağlı menajer telefonu 02123432355.

Suat Ateşdağlı iletişimi menajer telefon numarası 05412323051,Suat Ateşdağlı Menajeri İletişim, Suat Ateşdağlı Menajerlik İletişim, Suat Ateşdağlı aynı zamanda fanatik bir Galatasaraylıdır Galatasaray spor kulüp yöneticileri tarafından çok sevilen bir kişidir.

Suat Ateşdağlı bir çok ünlü ses sanatçıları ile düet feat yapmıştır, Suat Ateşdağlı sanatçı konser sahne fiyatı, 

Ünlü Dj Suat Ateşdağlı ile alakalı merak etiklerinin Suat Ateşdağlı menajerlik telefonu sanatçı konser sahne fiyatı ile alakalı aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.

Suat Ateşdağlı Yetkili Menajeri Kim

Not : Firmamız Dj Suat Ateşdağlı ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Suat Ateşdağlı ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Suat Ateşdağlı İletişimi, Suat Ateşdağlı Menajer, Suat Ateşdağlı Menajeri, Suat Ateşdağlı Menajerlik, Suat Ateşdağlı İletişim, Suat Ateşdağlı Resmi Web Sitesi, Suat Ateşdağlı Menajer Telefonu, Suat Ateşdağlı Menajeri Telefonu, Suat Ateşdağlı Menajerlik Telefonu, Suat Ateşdağlı Yetkili Menajeri, Suat Ateşdağlı Yetkili Menajerlik, Suat Ateşdağlı Menajeri Kim, Suat Ateşdağlı Menajeri İletişim, Suat Ateşdağlı Menajerlik İletişim, Suat Ateşdağlı Resmi Menajeri Telefonu, Suat Ateşdağlı Resmi Menajerlik Telefonu, Suat Ateşdağlı Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Suat Ateşdağlı Menajerine Nasıl Ulaşırım, Suat Ateşdağlı Telefonu Menajeri Kim, Suat Ateşdağlı Menajerinin Telefonu, Suat Ateşdağlı Konser Fiyatları, Suat Ateşdağlı Konser Ücreti Fiyatı, Suat Ateşdağlı Konser Fiyatı, Suat Ateşdağlı Düğün Fiyatı, Suat Ateşdağlı Festival Fiyatı, Suat Ateşdağlı Yılbaşı Fiyatı, Suat Ateşdağlı Yılbaşı Sahne Fiyatı, Dj Suat Ateşdağlı Yetkili Menajeri İletişim, Dj Suat Ateşdağlı Yetkili Menajerlik İletişim, Suat Ateşdağlı Konser Kaşesi, Suat Ateşdağlı Organizasyonu, Suat Ateşdağlı Menajerlik Firması, Suat Ateşdağlı Sahne Fiyatı, Suat Ateşdağlı Sahne Konser Fiyatı, Suat Ateşdağlı Konser Fiyatı Ne Kadar, Suat Ateşdağlı Belediye Festival Ücreti, Suat Ateşdağlı İmza Günü Ücreti, Suat Ateşdağlı Sahne Menajeri, Suat Ateşdağlı Ulaşım, Suat Ateşdağlı Resmi Menajeri, Suat Ateşdağlı Menajerlik Ulaşım, Suat Ateşdağlı Menajeri Kim, Suat Ateşdağlı Yılbaşı Konser Fiyatı, Suat Ateşdağlı Mail Adresi, Suat Ateşdağlı Menajer İletişim, Suat Ateşdağlı Konser Ücreti, Suat Ateşdağlı Belediye Konser Fiyatı, Suat Ateşdağlı Festival Konser Fiyatı, Suat Ateşdağlı Menajerlik Şirketi, Suat Ateşdağlı Yılbaşı Konser Fiyatı, Suat Ateşdağlı Booking Menajerlik Şirketi, Suat Ateşdağlı Menejer İletişim, Suat Ateşdağlı Menejer Telefonu, Suat Ateşdağlı Menajerinin Telefon Numarası, Suat Ateşdağlı Konser Kaşesi, Suat Ateşdağlı Menajerlik Bilgileri, Suat Ateşdağlı Canlı Performans Konser Fiyatı,

Güncel Sanatçı Konser Fiyat Listesi,

2020 Güncel Sanatçı Konser Fiyatları,

sanatçı fiyatları,