Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Arto

No Rating

Ünlü Sanatçı Arto Menajeri İletişimi Telefon Numarası Bilgileri 02123432355 & Gsm. 05412323050

Arto Biyografi.

Arto 1966 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Arto menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri kadınlar matinası sanatçıları sahne fiyatları listesi yazı bölümünde yazmaktadır. 

Arto‘ nun asıl adı Harutyan Dalga’ dır. Arto 2010 – 2013 seneleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi’ nde Medya ve İletişim Sistemleri ile Televizyon Haberciliği ve Programcılığı bölümlerini bitirmiştir. Arto menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Arto 2002 yılında Şahin Özer Müzik şirketinin yapımcılığında Allahıma Bin Şükü adı ile bir albüm çıkarmıştır. Arto‘ nun menajerin cep telefonu numarası 05412323050′ dir.

Ünlü Sanatçı Şarkıcı Arto ile alakalı merak konuları, Arto Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu, yılbaşı sanatçı fiyatı, 2019 sanatçı konser düğün fiyatı, şirket bayii gala sanatçı fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim sayfasından 02123432355 Gsm. 05412323050 Numaralarından yetkililer ile irtibata geçiniz.

Arto konser sahne iletişim

Arto iletişim

Not : Firmamız Sanatçı Arto ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Arto ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Arto, Arto Belediye Festival Ücreti, Arto Belediye Konser Fiyatı, Arto Booking Menajerlik Şirketi, Arto Canlı Performans Konser Fiyatı, Arto Düğün Fiyatı, Arto Festival Fiyatı, Arto Festival Konser Fiyatı, Arto İletişim, Arto İletişimi, Arto İmza Günü Ücreti, arto kavga, Arto Konser Fiyatı, Arto Konser Fiyatı Ne Kadar, Arto Konser Fiyatları, Arto Konser Kaşesi, Arto Konser Ücreti, Arto Konser Ücreti Fiyatı, Arto Mail Adresi, Arto Menajer, Arto Menajer İletişim, Arto Menajer Telefonu, Arto Menajeri, Arto Menajeri İletişim, Arto Menajeri Kim, Arto Menajeri Telefonu, Arto Menajerine Nasıl Ulaşırım, Arto Menajerinin Telefon Numarası, Arto Menajerinin Telefonu, Arto Menajerlik, Arto Menajerlik Bilgileri, Arto Menajerlik Firması, Arto Menajerlik İletişim, Arto Menajerlik Şirketi, Arto Menajerlik Telefonu, Arto Menajerlik Ulaşım, Arto Menejer İletişim, Arto Menejer Telefonu, arto ne yapıyor, arto öldü mü, Arto Organizasyonu, Arto Resmi Menajeri, Arto Resmi Menajeri Telefonu, Arto Resmi Menajerlik Telefonu, Arto Resmi Web Sitesi, arto röportaj, Arto Sahne Fiyatı, Arto Sahne Konser Fiyatı, Arto Sahne Menajeri, arto şarkıcı, arto şarkıları, arto sevgilisi, arto son hali, Arto Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Arto Telefonu Menajeri Kim, Arto Ulaşım, Arto Yetkili Menajeri, Arto Yetkili Menajerlik, Arto Yılbaşı Fiyatı, Arto Yılbaşı Konser Fiyatı, Arto Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Arto Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Arto Yetkili Menajerlik İletişim

Arto Resmi Menajerlik Telefonu 054123203051,

Etiketler