Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Aydilge

No Rating

AYDİLGE Menajerlik Telefonu 05412323051

Aydilge 1979 yılının Haziran ayının 25′ de dünyaya gelmiştir. Aydilge  1987 yılında 8 yaşında iken TRT Ankara Radyosu Çocuk Korusu sınavlarını kazandı ve 15 yaşına kadar TRT Ankara Radyosu Türk Sanat Müziği çocuk korosunda radyo sanatçısı olarak görev yaptı.

Aydilge 12 yaşından beri gitar çalarak kendi söz ve bestelerini yapmıştır. Aydilge sanatçının telefon menajer bilgileri alt bölümünde yazmaktadır.

Aydilge 28 Mart 2006 tarihinde “Küçük Şarkı Evreni” adlı ilk albümünü çıkarmıştır. Aydilge menajeri telefonu 02123432355′ dır.

Aydilge aynı zamanda dizi müzikleri ile ününe ün katmıştır. Aydilge menajerlik telefonu 05412323051′ dır.

Not : Firmamız Sanatçı Aydilge ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Aydilge ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

aşka gel aydilge, aydilge aşka gel, Aydilge Belediye Festival Ücreti, Aydilge Belediye Konser Fiyatı, Aydilge Booking Menajerlik Şirketi, Aydilge Canlı Performans Konser Fiyatı, Aydilge Düğün Fiyatı, Aydilge Festival Fiyatı, Aydilge Festival Konser Fiyatı, aydilge hoşçakal kal benimle, Aydilge İletişim, Aydilge İletişimi, Aydilge İmza Günü Ücreti, aydilge kendi yoluma gidiyorum, Aydilge Konser Fiyatı, Aydilge Konser Fiyatı Ne Kadar, Aydilge Konser Fiyatları, Aydilge Konser Kaşesi, Aydilge Konser Ücreti, Aydilge Konser Ücreti Fiyatı, Aydilge Mail Adresi, Aydilge Menajer, Aydilge Menajer İletişim, Aydilge Menajer Telefonu, Aydilge Menajeri, Aydilge Menajeri İletişim, Aydilge Menajeri Kim, Aydilge Menajeri Telefonu, Aydilge Menajerine Nasıl Ulaşırım, Aydilge Menajerinin Telefon Numarası, Aydilge Menajerinin Telefonu, Aydilge Menajerlik, Aydilge Menajerlik Bilgileri, Aydilge Menajerlik Firması, Aydilge Menajerlik İletişim, Aydilge Menajerlik Şirketi, Aydilge Menajerlik Telefonu, Aydilge Menajerlik Ulaşım, Aydilge Menejer İletişim, Aydilge Menejer Telefonu, Aydilge Organizasyonu, Aydilge Resmi Menajeri, Aydilge Resmi Menajeri Telefonu, Aydilge Resmi Menajerlik Telefonu, Aydilge Resmi Web Sitesi, Aydilge Sahne Fiyatı, Aydilge Sahne Konser Fiyatı, Aydilge Sahne Menajeri, aydilge şarkıları, aydilge sonsuz sevgilim, Aydilge Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Aydilge Telefonu Menajeri Kim, Aydilge Ulaşım, aydilge yeni başlayanlar için aşk, aydilge yeni başlayanlar için aşk sözleri, Aydilge Yetkili Menajeri, Aydilge Yetkili Menajerlik, Aydilge Yılbaşı Fiyatı, Aydilge Yılbaşı Konser Fiyatı, Aydilge Yılbaşı Sahne Fiyatı, aydilge youtube, Sanatçı Aydilge Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Aydilge Yetkili Menajerlik İletişim, sorma aydilge, yangın var aydilge

aşka gel aydilge,

Etiketler