Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Aynur Aydın

No Rating

Aynur Aydın Menajeri Telefonu 05412323051

Aynur Aydın Biyografi.
Aynur Aydın 15 Aralık 1985 tarihinde Almanya’nın Münih kentinde dünyaya gelen Aynur Aydın, 2011’de ilk stüdyo albümü 12 Çeşit La La – 12 Ways to La La’nın çıkış şarkısı “Yenildim Daima” ile Türkiye’de tanındı. 

Aynur Aydın Menajer Telefonu, 2016 çıkışlı ikinci stüdyo albümü Emanet Beden’deki “Günah Sevap” ve “Damla Damla” şarkıları Türkiye’de liste başarısı yakalayarak üç numara oldu. Aynur Aydın 15 Aralık 1985’te Münih, Batı Almanya’da doğdu. 

Aynur Aydın Menajeri Kim, 10 yaşlarında şarkı söylemeye başladı ve ilk tecrübelerini çocuk ve gençlik tiyatro sahnelerinde topladı. Yeteneğini geliştirme çabasıyla 18 yaşında ilk sahne şovlarını vermeye başladı. 

2000 yılında Sürpriz adlı bir gruba katıldı ve ilk albümlerini İstanbul’da kaydettiler. Bu sayede, uluslararası sahnelere de çıkmaya başladılar. Birkaç yıldan sonra Aydın gruptan ayrıldı ve kariyerine solo devam etmeye karar verdi.

Aynur Aydın Menajerlik Telefon Numarası, 2009 yılında albüm hazırlıkları için kolları sıvadı. Albümü için iki yıllık çalışmalar gerçekleştirdi. Aydın ilk aşamada 13 İngilizce şarkı hazırladı. Daha sonra bu şarkılar, Türkçe versiyonları ile 12 Çeşit La La – 12 Ways to La La albümünde birleştirildi. 

İlk klip şarkısını “Yenildim Daima” ve aynı şarkının İngilizce versiyonu olan “DNA” ya çekti. İkinci klibini “Measure Up” isimli şarkıya Türkçe versiyonu “Yanı Başıma” için çekti.

Aynur Aydın Yetkili Menajerinin Telefon Numarası, Daha sonra Erdem Kınay’ın projesinde yer alıp “İşporta” isimli şarkıyı söyledi ve 2012 Haziran ayında bu şarkıya Şenol Korkmaz yönetmenliğinde Belçika’da klip çekti. İşporta şarkısı 2012 yılının haziran ayında Türkiye’de en çok dinlenen şarkılar arasına girdi. 

Aynur Aydın’ ın Menajerinin Telefon Numarası, Aynur Aydın Konser Sahne Fiyatı, 2013 yılında ilk single çalışması “Life Goes On”u dijital ortamda yayımladı Aynı yıl Erdem Kınay’ın 2.proje albümü “Proje 2″de “Sınır” isimli şarkıyı seslendirdi.Nisan 2016’da ikinci stüdyo albümü Emanet Beden’i her ikisi de Türkiye’de üç numaraya yükselen “Günah Sevap” ve “Bi Dakika” eşliğinde piyasaya sürdü.

Aynur Aydın Menajerlik Telefonu

Aynur Aydın Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Aynur Aydın ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Aynur Aydın ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Aynur Aydın İletişimi, Aynur Aydın Menajer, Aynur Aydın Menajeri, Aynur Aydın Menajerlik, Aynur Aydın İletişim, Aynur Aydın Resmi Web Sitesi, Aynur Aydın Menajer Telefonu, Aynur Aydın Menajeri Telefonu, Aynur Aydın Menajerlik Telefonu, Aynur Aydın Yetkili Menajeri, Aynur Aydın Yetkili Menajerlik, Aynur Aydın Menajeri Kim, Aynur Aydın Menajeri İletişim, Aynur Aydın Menajerlik İletişim, Aynur Aydın Resmi Menajeri Telefonu, Aynur Aydın Resmi Menajerlik Telefonu, Aynur Aydın Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Aynur Aydın Menajerine Nasıl Ulaşırım, Aynur Aydın Telefonu Menajeri Kim, Aynur Aydın Menajerinin Telefonu, Aynur Aydın Konser Fiyatları, Aynur Aydın Konser Ücreti Fiyatı, Aynur Aydın Konser Fiyatı, Aynur Aydın Düğün Fiyatı, Aynur Aydın Festival Fiyatı, Aynur Aydın Yılbaşı Fiyatı, Aynur Aydın Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Aynur Aydın Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Aynur Aydın Yetkili Menajerlik İletişim, Aynur Aydın Konser Kaşesi, Aynur Aydın Organizasyonu, Aynur Aydın Menajerlik Firması, Aynur Aydın Sahne Fiyatı, Aynur Aydın Sahne Konser Fiyatı, Aynur Aydın Konser Fiyatı Ne Kadar, Aynur Aydın Belediye Festival Ücreti, Aynur Aydın İmza Günü Ücreti, Aynur Aydın Sahne Menajeri, Aynur Aydın Ulaşım, Aynur Aydın Resmi Menajeri, Aynur Aydın Menajerlik Ulaşım, Aynur Aydın Menajeri Kim, Aynur Aydın Yılbaşı Konser Fiyatı, Aynur Aydın Mail Adresi, Aynur Aydın Menajer İletişim, Aynur Aydın Konser Ücreti, Aynur Aydın Belediye Konser Fiyatı, Aynur Aydın Festival Konser Fiyatı, Aynur Aydın Menajerlik Şirketi, Aynur Aydın Yılbaşı Konser Fiyatı, Aynur Aydın Booking Menajerlik Şirketi, Aynur Aydın Menejer İletişim, Aynur Aydın Menejer Telefonu, Aynur Aydın Menajerinin Telefon Numarası, Aynur Aydın Konser Kaşesi, Aynur Aydın Menajerlik Bilgileri, Aynur Aydın Canlı Performans Konser Fiyatı, aynur aydın bi dakika,aynur aydın salla,aynur aydın günah sevap,aynur aydın kimdir,aynur aydın yağdır,aynur aydın yaş,aynur aydın nereli,aynur aydın bana aşk ver,aynur aydın şarkıları,aynur aydın düşüne düşüne,aynur aydın ile ilgili aramalar,Aynur Aydın – Gel Güzelim,Aynur Aydın – Salla,Aynur Aydın – Damla Damla,Aynur Aydın – Günah Sevap,Aynur Aydın – Salla Karaoke,Aynur Aydın Şarkılar,Aynur Aydın – Salla video indir,Aynur Aydın – Salla Sözleri kime ait,aynur aydın kimdir ile ilgili aramalar,Aynur Aydın annesi kim,Aynur Aydın evlimi,Aynur Aydın, Aysel Gürel,Aynur Aydın – Salla,Aynur Aydın estetiksiz hali,Aynur Aydın çocuğu varmı,Aynur Aydın Şarkıları,Aynur Aydın Instagram,rafet el roman,nilüfer yumlu,emre aydın,life goes on aynur aydın,aynur has,cemre kemer,oğuz berkay fidan,aynur doğan,better aynur aydın,selim selimoğlu,aynur aydın kimdir vikipedi,aynur aydın kimdir,aynur aydın kimdir sendeyim,aynur aydın annesi kimdir,

Aynur Aydın İletişimi,

Etiketler