Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Baha

No Rating

BAHA Menajer Telefonu 05412323051

Baha Biyografi.

Baha 1969 yılının 17 Eylül’ ünde Kayseri Bünyan’ da dünyaya gelmiştir.  Baha daha bir yaşındayken ailesi Ankara’ ya taşınmıştır. Baha menajeri iletişimi menajeri telefon bilgileri alt tarafta yazmaktadır.

Baha‘ nın müziğe karşı olan ilgisi çocukluk yaşlarında başlamıştır.

Baha ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra, G.Ü Müzik Eğitimi Bölümüne girmiş ve üniversite hayatı boyunca bir çok konserler vermiştir. Baha menajerlik ofis şirket telefon numarası 02123432355′ dir.

Baha Zaman içinde biriken bestelerini bir albümde toplamaya karar vermiş ve ilk albüm çalışması olan ”Aşkın Tebessümü” ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapmıştır. Baha aşk şarkıları ile bir anda sevenlerin kalbini kazanmış ve şöhrete kavuşmuştur. Baha menajerinin cep telefonu numarası 05412323051′ dir.

Baha Konser İletişim Telefonu

Baha Yetkili Menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Baha ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Baha ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Baha İletişimi, Baha Menajer, Baha Menajeri, Baha Menajerlik, Baha İletişim, Baha Resmi Web Sitesi, Baha Menajer Telefonu, Baha Menajeri Telefonu, Baha Menajerlik Telefonu, Baha Yetkili Menajeri, Baha Yetkili Menajerlik, Baha Menajeri Kim, Baha Menajeri İletişim, Baha Menajerlik İletişim, Baha Resmi Menajeri Telefonu, Baha Resmi Menajerlik Telefonu, Baha Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Baha Menajerine Nasıl Ulaşırım, Baha Telefonu Menajeri Kim, Baha Menajerinin Telefonu, Baha Konser Fiyatları, Baha Konser Ücreti Fiyatı, Suadiye Konser Fiyatı, Baha Düğün Fiyatı, Baha Festival Fiyatı, Baha Yılbaşı Fiyatı, Baha Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Baha Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Baha Yetkili Menajerlik İletişim, Baha Konser Kaşesi, Baha Organizasyonu, Baha Menajerlik Firması, Baha Sahne Fiyatı, Baha Sahne Konser Fiyatı, Baha Konser Fiyatı Ne Kadar, Baha Belediye Festival Ücreti, Baha İmza Günü Ücreti, Baha Sahne Menajeri, Baha Ulaşım, Baha Resmi Menajeri, Baha Menajerlik Ulaşım, Baha Menajeri Kim, Baha Yılbaşı Konser Fiyatı, Baha Mail Adresi, Baha Menajer İletişim, Baha Konser Ücreti, Baha Belediye Konser Fiyatı, Baha Festival Konser Fiyatı, Baha Menajerlik Şirketi, Baha Yılbaşı Konser Fiyatı, Baha Booking Menajerlik Şirketi, Baha Menejer İletişim, Baha Menejer Telefonu, Baha Menajerinin Telefon Numarası, Baha Konser Kaşesi, Baha Menajerlik Bilgileri, Baha Canlı Performans Konser Fiyatı, Baha ile ilgili aramalar,Baha – Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam,Baha Aşk Şarkıları,Baha – Zalim,Baha Canım Sevgilim,Baha seneler doldurmus gamzelerini,Baha Ölmeyen Şarkı,Baha Şarkıları Sözleri,Baha Bizim Şarkımız,baha kimdir ile ilgili aramalar,Baha evlimi,Baha evli midir,Baha kaç yaşında,Baha Şarkıları,Şarkıcı baha Instagram,Baha şimdi ne yapıyor,Şarkıcı Baha son hali,Şarkıcı Baha öldümü,baha konser ile ilgili aramalar,Baha konseri 2020,Baha nerede sahne alıyor,Baha nerede sahne alıyor 2019,baha sanatcı,sanatçı baha evlimi,sanatci baha kimdir,sanatçı baha nereli,sanatçı baha kaç yaşında,baha sanatçı ile ilgili aramalar,Baha Şarkıları,Baha evli midir,Baha Şarkıları YouTube,Baha Ölmeyen Şarkı,Şarkıcı baha Instagram,Baha Canım Sevgilim,Baha – Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam,Baha 2019,sanatçı baha ile ilgili aramalar,Baha Şarkıları,Baha evli midir,Baha Ölmeyen Şarkı,Baha Şarkıları YouTube,Baha Canım Sevgilim,Baha 2019,Şarkıcı baha Instagram,Baha – Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam,

Baha Konser Kaşesi,

Etiketler