Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Bedük

No Rating

Bedük Menajeri İletişimi Telefon Numarası 02123432355 & Gsm. 05412323050

Bedük Biyografi.

Bedük asıl adı Serhat Bedüktür. Bedük 1979 yılının Nisan ayının 20′ de Ankara’ da dünyaya gelmiştir. Bedük menajeri iletişimi telefon numarası irtibat bilgilerinde yazmaktadır.

Bedük‘ ün müziğe olan ilgisi küçük yaşlarda başlamış olup lise yıllarında katıldığı bir metal gurubu ile sahne almaya başlamıştır. Bedük  menajerlik şirket ofis telefon numarası 02123432355′ dir.

Bedük  Avrupa‘ nın en iyi seslerinin yarıştığı MTV Avrupa Müzik Ödülleri’ nde Türkiye’ yi temsil etmiştir. Bedük  menajerinin telefon numarası 05412323051′ dir. Bedük  ilk albümünü nefes almak zor’ u müzik sevenler ile buluşturmuş büyük bir ilgi görmeyi başarmış ve üne kavuşmuştur.

Not : Firmamız Sanatçı Bedük ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Bedük ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Bedük İletişimi, Bedük Menajer, Bedük Menajeri, Bedük Menajerlik, Bedük İletişim, Bedük Resmi Web Sitesi, Bedük Menajer Telefonu, Bedük Menajeri Telefonu, Bedük Menajerlik Telefonu, Bedük Yetkili Menajeri, Bedük Yetkili Menajerlik, Bedük Menajeri Kim, Bedük Menajeri İletişim, Bedük Menajerlik İletişim, Bedük Resmi Menajeri Telefonu, Bedük Resmi Menajerlik Telefonu, Bedük Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Bedük Menajerine Nasıl Ulaşırım, Bedük Telefonu Menajeri Kim, Bedük Menajerinin Telefonu, Bedük Konser Fiyatları, Bedük Konser Ücreti Fiyatı, Bedük Konser Fiyatı, Bedük Düğün Fiyatı, Bedük Festival Fiyatı, Bedük Yılbaşı Fiyatı, Bedük Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Bedük Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Bedük Yetkili Menajerlik İletişim, Bedük Konser Kaşesi, Bedük Organizasyonu, Bedük Menajerlik Firması, Bedük Sahne Fiyatı, Bedük Sahne Konser Fiyatı, Bedük Konser Fiyatı Ne Kadar, Bedük Belediye Festival Ücreti, Bedük İmza Günü Ücreti, Bedük Sahne Menajeri, Bedük Ulaşım, Bedük Resmi Menajeri, Bedük Menajerlik Ulaşım, Bedük Menajeri Kim, Bedük Yılbaşı Konser Fiyatı, Bedük Mail Adresi, Bedük Menajer İletişim, Bedük Konser Ücreti, Bedük Belediye Konser Fiyatı, Bedük Festival Konser Fiyatı, Suadiye Menajerlik Şirketi, Bedük Yılbaşı Konser Fiyatı, Bedük Booking Menajerlik Şirketi, Bedük Menejer İletişim, Bedük Menejer Telefonu, Bedük Menajerinin Telefon Numarası, Bedük Konser Kaşesi, Bedük Menajerlik Bilgileri, Bedük Canlı Performans Konser Fiyatı, bedük koyver kendini,bedük konser,bedük oto,bedük automatik,bedük we dance,bedük kimdir,bedük şarkıları,bedük bi dans etsek,bedük oynayalım,bedük eşi,bedük ile ilgili aramalar,Bedük – Koyver Kendini,Beduk Instagram,Bedük – Koyver Kendini oyuncuları,Bedük Automatik,Bedük We Dance,Bedük – Koyver Kendini Akor,bedük – heartbreaker,Bedük Koyver Kendini indir,bedük iletişim ile ilgili aramalar,Beduk net,Bedük 2019,bedük konser ile ilgili aramalar,Bedük konser 2019,Bedük konser takvimi,Bedük konser 2020,Kadıköydeki konserler,Kadıköy konser 2019,Bedük Raks dinle,Patron konser Dorock,Beduk Instagram,bedük kimdir ile ilgili aramalar,Bedük kimdir,Bedük Boy,Beduk Instagram,Bedük – Koyver Kendini,Nevin Bedük,

Bedük Menajeri İletişim,

Etiketler