Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ben Fero

No Rating

Ünlü Sanatçı Ben Fero İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com

E-Mail. ajansensey@gmail.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355 / E-Mail. info@enseyajans.com

Ben Fero Menajer Telefonu,

Ben Fero Menajeri İletişim,

Ben Fero Menajeri Telefonu,

Ben Fero Telefonu 05412323051

Ben Fero Bitografi.

Ben Fero 1991 yılında Almanya’ da dünyaya gelmiştir. Ben Fero menajeri iletişimi telefon numarası 02123432355 diğer bilgileri rap sanatçılarının konser sahne fiyatları yazısında yazmaktadır.

Ben Fero‘ nun gerçek adı Ferhat Yılmaz‘ dır. Uzun yıllardır rap müziğiyle amatör olarak ilgilenen Ben Fero 8 yaşında rap müziğiyle dinleyerek tanışmıştır. Ben Fero menajerlik şirketi telefonu 05412323051′ dir.

Ben Fero Orman Kanunları albümünde yer alan parçalar ise şöyle; 3 2 1, Diskotek, Mahallemiz Esmer, Babafingo, Yaylan, Kimlerdensin, Buldum, Demet Akalın, Motivasyon, Biladerim İçin. sosyal medyada milyonlara ulaşmıştır. Ben Fero‘ nun menajerinin cep telefon numarası 05412323051’ dir.

Ünlü Rapçı Ben Fero ile alakalı merak konuları, Ben Fero Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu.

Etiketler: Ben Fero Sahne Konser Fiyatı, Ben Fero Sahne Menajeri, Ben Fero şarkıları, Ben Fero Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Ben Fero Telefonu Menajeri Kim, Ben Fero Ulaşım, Ben Fero yeni albüm, Ben Fero Yetkili Menajeri, Ben Fero Yetkili Menajerlik, Ben Fero Yılbaşı Fiyatı, Ben Fero Yılbaşı Konser Fiyatı, Ben Fero Yılbaşı Sahne Fiyatı, Ben Fero 3 2 1, Ben Fero babafingo, Ben Fero biladerim için, Ben Fero demet akalın, Ben Fero demet akalın indir, Ben Fero demet akalın sözleri, Ben Fero eski hali, Ben Fero indir, Ben Fero motivasyon, Rapçı Ben Fero Yetkili Menajeri İletişim,

Ben Fero Menajerinin Telefon Numarası,

Ben Fero Menajerlik,

Ben Fero Menajerlik Firması,

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

 • info@enseyajans.com 

 • enseyajans@gmail.com

 • ajansensey@gmail.com

  Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları,

  Ünlü Sanatçı Ben Fero ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

  Ben Fero, Ben Fero Belediye Festival Ücreti, Ben Fero Belediye Konser Fiyatı, Ben Fero benimle söyle, Ben Fero Booking Menajerlik Şirketi, Ben Fero Canlı Performans Konser Fiyatı, Ben Fero demet akalın, Ben Fero Düğün Fiyatı, Ben Fero Festival Fiyatı, Ben Fero Festival Konser Fiyatı, Ben Fero İletişim, Ben Fero İletişimi, Ben Fero İmza Günü Ücreti, Ben Fero kimdir, Ben Fero konser, Ben Fero Konser Fiyatı, Ben Fero Konser Fiyatı Ne Kadar, Ben Fero Konser Fiyatları, Ben Fero Konser Kaşesi, Ben Fero Konser Ücreti, Ben Fero Konser Ücreti Fiyatı, Ben Fero küfürsüz, Ben Fero Mail Adresi, Ben Fero Menajer, Ben Fero Menajer İletişim, Ben Fero Menajer Telefonu, Ben Fero Menajeri, Ben Fero Menajeri İletişim, Ben Fero Menajeri Kim, Ben Fero Menajeri Telefonu, Ben Fero Menajerine Nasıl Ulaşırım, Ben Fero Menajerinin Telefon Numarası, Ben Fero Menajerinin Telefonu, Ben Fero Menajerlik, Ben Fero Menajerlik Bilgileri, Ben Fero Menajerlik Firması, Ben Fero Menajerlik İletişim, Ben Fero Menajerlik Şirketi, Ben Fero Menajerlik Telefonu, Ben Fero Menajerlik Ulaşım, Ben Fero Menejer İletişim, Ben Fero Menejer Telefonu, Ben Fero Organizasyonu, Ben Fero orman kanunları, Ben Fero Resmi Menajeri, Ben Fero Resmi Menajeri Telefonu, Ben Fero Resmi Menajerlik Telefonu, Ben Fero Resmi Web Sitesi, Ben Fero Sahne Fiyatı, Ben Fero Sahne Konser Fiyatı, Ben Fero Sahne Menajeri, Ben Fero şarkıları, Ben Fero Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Ben Fero Telefonu Menajeri Kim, Ben Fero Ulaşım, Ben Fero yeni albüm, Ben Fero Yetkili Menajeri, Ben Fero Yetkili Menajerlik, Ben Fero Yılbaşı Fiyatı, Ben Fero Yılbaşı Konser Fiyatı, Ben Fero Yılbaşı Sahne Fiyatı, Ben Fero 3 2 1, Ben Fero babafingo, Ben Fero biladerim için, Ben Fero demet akalın, Ben Fero demet akalın indir, Ben Fero demet akalın sözleri, Ben Fero eski hali, Ben Fero indir, Ben Fero motivasyon, Rapçı Ben Fero Yetkili Menajeri İletişim,

  Etiketler