Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Berksan

No Rating

BerksanMenajer Telefonu 05412323051

Berksan Biyografi.

Berksan Ankara’da 30 Mayıs 1979 yılında dünyaya gelmiştir. Berksan müziğe olan ilgisi küçük yaşlarda başlamıştır. Berksan 18 yaşından itibaren profesyonel olarak mekanlarda sahne almaya başlamıştır. Berksan menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri iletişim bölümünde yazmaktadır.

Berksan kendisini geliştirmek için müzik eğitimi almıştır. Berksan 2003 yılında ilk albümü olan çilek’ i çıkarmış büyük beğeni kazanmıştır. Berksan menajerlik iletişimi ofis şirket telefon numarası 02123432355′ dir.

Berksan ilk çalışmasının ardından kendini yenilemiş ve yeni albümler ile sevenlerini mutlu etmiştir. Berksan menajerinin telefon numarası 05412323051′ dir.

Berksan Menajerlik

Berksan Menajeri Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Berksan ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Berksan ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Berksan İletişimi, Berksan Menajer, Berksan Menajeri, Berksan Menajerlik, Berksan İletişim, Berksan Resmi Web Sitesi, Berksan Menajer Telefonu, Berksan Menajeri Telefonu, Berksan Menajerlik Telefonu, Berksan Yetkili Menajeri, Berksan Yetkili Menajerlik, Berksan Menajeri Kim, Berksan Menajeri İletişim, Berksan Menajerlik İletişim, Berksan Resmi Menajeri Telefonu, Berksan Resmi Menajerlik Telefonu, Berksan Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Berksan Menajerine Nasıl Ulaşırım, Berksan Telefonu Menajeri Kim, Berksan Menajerinin Telefonu, Berksan Konser Fiyatları, Berksan Konser Ücreti Fiyatı, Berksan Konser Fiyatı, Berksan Düğün Fiyatı, Berksan Festival Fiyatı, Berksan Yılbaşı Fiyatı, Berksan Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Berksan Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Berksan Yetkili Menajerlik İletişim, Berksan Konser Kaşesi, Berksan Organizasyonu, Berksan Menajerlik Firması, Berksan Sahne Fiyatı, Berksan Sahne Konser Fiyatı, Berksan Konser Fiyatı Ne Kadar, Berksan Belediye Festival Ücreti, Berksan İmza Günü Ücreti, Berksan Sahne Menajeri, Berksan Ulaşım, Berksan Resmi Menajeri, Berksan Menajerlik Ulaşım, Berksan Menajeri Kim, Berksan Yılbaşı Konser Fiyatı, Berksan Mail Adresi, Berksan Menajer İletişim, Berksan Konser Ücreti, Berksan Belediye Konser Fiyatı, Berksan Festival Konser Fiyatı, Berksan Menajerlik Şirketi, Berksan Yılbaşı Konser Fiyatı, Berksan Booking Menajerlik Şirketi, Berksan Menejer İletişim, Berksan Menejer Telefonu, Berksan Menajerinin Telefon Numarası, Berksan Konser Kaşesi, Berksan Menajerlik Bilgileri, Berksan Canlı Performans Konser Fiyatı, berksan ben,berksan aşka,berksan şarkılar,berksan ben sözleri,berksan çilek,berksan turaç berkay özer,berksan mühendislik,berksan unutamam,berksan haberi var mı,berksan yok öyle dünyam,berksan ile ilgili aramalar,Berksan – Aşka,Berksan Şarkıları,Berksan Ben,Berksan Turaç Berkay Özer,Berksan Yeni Biri,Biz ayrilinca durmaz bu dünya indir,Berksan Ben indir,Berksan Yeni Biri indir,berksan iletişim ile ilgili aramalar,Berksan yurtdışı PROJELERİ,Berksan Mühendislik iş İlanları,Berksan Mühendislik çalışanları,Berksan Mühendislik dubai,Net MÜHENDİSLİK devam eden projeler,Berksan MÜHENDİSLİK ASANSÖR,Gurbah Mühendislik,Yeni ENDÜSTRİYEL PROJELER,berksan konser ile ilgili aramalar,Emaar Kalben konseri,Hayal Kahvesi Kadıköy Konser,Hayal Kahvesi Emaar Emir Can İğrek,Hayal Kahvesi Etkinlik,Hayal Kahvesi biletix,90’lar Hayal Kahvesi,Emaar Hayal Kahvesi simge,18 Ocak Emaar,berksan kimdir ile ilgili aramalar,Berksan Boyu,Berksan Turaç Berkay Özer,Berksan şarkılar,Berksan Instagram,Berksan evli mi,Berksan Çilek,Berksan – Aşka,Berksan Yeni Biri,berksan duman,berksan ft hande yener haberi var mı,berksan mühendislik,berksan hande yener haberi varmı,berksan aşka,berksan ben,berksan makina,berksan biz ayrılınca,berksan makina istanbul,berksan bay bay,

Berksan Konser Kaşesi,

Etiketler