Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Berna Öztürk

No Rating

Ünlü Dj Berna Öztürk Menajer Telefonu 05412323051

Berna Öztürk Kimdir?.

Berna Öztürk 1984 yılının Mart ayının 28 dünyaya gelmiş olup 2 tane ablası vardır, Berna Öztürk lise öğrenimini Ayazağ’ da tamamladıktan sonra İstanbul edebiyat fakültesi sosyoloji bölümünü bitirdi.

Berna Öztürk menajerlik iletişimi bilgileri aşağıda yer alıyor. Berna Öztürk dj lik hayatına 2001 yılında profesyonel olarak başlamıştır.

Berna Öztürk sanat ve hayran camiasında ünlü mega star Tarkanın eski baldızı olarak bilinmektedir. Çünkü o yıllarda tarkan ve bilge öztürk arasında aşk yaşanmış olup bu aşkın lakabı Berna Öztürk’e yapışmış ve kalmıştır. Berna Öztürk menajerlik şirket telefon numarası 05412323051.

Berna Öztürk‘ ün hobilerinin arasında davul çalmak resim yapmak ve su sporları daha ağır basmaktadır. Berna Öztürk iletişimi menajeri telefonu 05412323050.

Berna Öztürk bir çok ünlü ile sahne almış ve feat çalışmalarını sevenleri ile paylaşmıştır. Berna Öztürk yetkili resmi menajer telefonu 05412323051 & 02123432355

Ünlü Dj Berna Öztürk ile alakalı merak ettikleriniz Berna Öztürk sanatçının menajeri telefonu konser sahne fiyatı ne kadar gibi sorularınız için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz.

Berna Öztürk Menajeri Kim

Not : Firmamız Dj Berna Öztürk ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • www.enseyajans.com

  • www.enseyorganizasyon.com
  • www.sanatciiletisim.com

  • www.sanatcimenejerlik.com

  • www.guncelsanatcifiyatlistesi.com

  • www.sanatcifiyatlistesi.net

  • www.sanatcifiyati.net

Ünlü Dj Berna Öztürk ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

berna öztürk bacak, Berna Öztürk Belediye Festival Ücreti, Berna Öztürk Belediye Konser Fiyatı, berna öztürk bikini, berna öztürk bikinili, Berna Öztürk Booking Menajerlik Şirketi, Berna Öztürk Canlı Performans Konser Fiyatı, berna öztürk denizli, berna öztürk dj, Berna Öztürk Düğün Fiyatı, berna öztürk ekşi, berna öztürk face, berna öztürk facebook, Berna Öztürk Festival Fiyatı, Berna Öztürk Festival Konser Fiyatı, berna öztürk frikik, berna öztürk ifşa, berna öztürk il sağlık müdürü, Berna Öztürk İletişim, Berna Öztürk İletişimi, Berna Öztürk İmza Günü Ücreti, berna öztürk instagram, berna öztürk kimdir, Berna Öztürk Konser Fiyatı, Berna Öztürk Konser Fiyatı Ne Kadar, Berna Öztürk Konser Fiyatları, Berna Öztürk Konser Kaşesi, Berna Öztürk Konser Ücreti, Berna Öztürk Konser Ücreti Fiyatı, berna öztürk linkedin, Berna Öztürk Mail Adresi, Berna Öztürk Menajer, Berna Öztürk Menajer İletişim, Berna Öztürk Menajer Telefonu, Berna Öztürk Menajeri, Berna Öztürk Menajeri İletişim, Berna Öztürk Menajeri Kim, Berna Öztürk Menajeri Telefonu, Berna Öztürk Menajerine Nasıl Ulaşırım, Berna Öztürk Menajerinin Telefon Numarası, Berna Öztürk Menajerinin Telefonu, Berna Öztürk Menajerlik, Berna Öztürk Menajerlik Bilgileri, Berna Öztürk Menajerlik Firması, Berna Öztürk Menajerlik İletişim, Berna Öztürk Menajerlik Şirketi, Berna Öztürk Menajerlik Telefonu, Berna Öztürk Menajerlik Ulaşım, Berna Öztürk Menejer İletişim, Berna Öztürk Menejer Telefonu, berna öztürk naim, Berna Öztürk Organizasyonu, Berna Öztürk Resmi Menajeri, Berna Öztürk Resmi Menajeri Telefonu, Berna Öztürk Resmi Menajerlik Telefonu, Berna Öztürk Resmi Web Sitesi, Berna Öztürk Sahne Fiyatı, Berna Öztürk Sahne Konser Fiyatı, Berna Öztürk Sahne Menajeri, berna öztürk survivor, Berna Öztürk Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Berna Öztürk Telefonu Menajeri Kim, berna öztürk teoman, berna öztürk twitter, Berna Öztürk Ulaşım, Berna Öztürk Yetkili Menajeri, Berna Öztürk Yetkili Menajerlik, Berna Öztürk Yılbaşı Fiyatı, Berna Öztürk Yılbaşı Konser Fiyatı, Berna Öztürk Yılbaşı Sahne Fiyatı, bilge öztürk, Dj Berna Öztürk Yetkili Menajeri İletişim, Dj Berna Öztürk Yetkili Menajerlik İletişim, dr berna öztürk gazi tıp

berna öztürk bacak,

Etiketler