Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Beyza Durmaz

No Rating

Beyza DURMAZ Menajer Telefonu 05412323051

Beyza DURMAZ Biyografi.

Beyza Durmaz 1977 yılının Ağustos ayında İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Beyza Durmaz‘ ın müziğe olan ilgisi lise yıllarında başlaması ile birlikte özel hocalardan şan, gitar, piyano dersleri almıştır. Beyza Durmaz menajeri iletişim telefon irtibat numaralarına alt taraftan ulaşabilirsiniz.

Beyza Durmaz Üniversite mezuniyetinden sonra müzik yapım şirketinde çalışmaya başladığı dönemde Mustafa Sandal‘ dan vokalistlik teklifi aldı. Beyza Durmaz Dört yıl boyunca yurt içi ve yurt dışında çok sayıda konsere katıldı. Beyza Durmaz menajerlik şirketi ofis telefon numarası 02123432355′ dir.

Beyza Durmaz İlk albümü olan koku’ yu müzik piyasasına sunmuş ve bir anda zirve yapmış ve çık beğenilmiştir. Beyza Durmaz menajerinin telefon numarası 05412323050′ dir.

Not : Firmamız Sanatçı Beyza Durmaz ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Beyza Durmaz ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Beyza Durmaz İletişimi, Beyza Durmaz Menajer, Beyza Durmaz Menajeri, Beyza Durmaz Menajerlik, Beyza Durmaz İletişim, Beyza Durmaz Resmi Web Sitesi, Beyza Durmaz Menajer Telefonu, Beyza Durmaz Menajeri Telefonu, Beyza Durmaz Menajerlik Telefonu, Beyza Durmaz Yetkili Menajeri, Beyza Durmaz Yetkili Menajerlik, Beyza Durmaz Menajeri Kim, Beyza Durmaz Menajeri İletişim, Beyza Durmaz Menajerlik İletişim, Beyza Durmaz Resmi Menajeri Telefonu, Beyza Durmaz Resmi Menajerlik Telefonu, Beyza Durmaz Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Beyza Durmaz Menajerine Nasıl Ulaşırım, Beyza Durmaz Telefonu Menajeri Kim, Beyza Durmaz Menajerinin Telefonu, Beyza Durmaz Konser Fiyatları, Beyza Durmaz Konser Ücreti Fiyatı, Beyza Durmaz Konser Fiyatı, Beyza Durmaz Düğün Fiyatı, Beyza Durmaz Festival Fiyatı, Beyza Durmaz Yılbaşı Fiyatı, Beyza Durmaz Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Beyza Durmaz Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Beyza Durmaz Yetkili Menajerlik İletişim, Beyza Durmaz Konser Kaşesi, Beyza Durmaz Organizasyonu, Beyza Durmaz Menajerlik Firması, Beyza Durmaz Sahne Fiyatı, Beyza Durmaz Sahne Konser Fiyatı, Beyza Durmaz Konser Fiyatı Ne Kadar, Beyza Durmaz Belediye Festival Ücreti, Beyza Durmaz İmza Günü Ücreti, Beyza Durmaz Sahne Menajeri, Beyza Durmaz Ulaşım, Beyza Durmaz Resmi Menajeri, Beyza Durmaz Menajerlik Ulaşım, Beyza Durmaz Menajeri Kim, Beyza Durmaz Yılbaşı Konser Fiyatı, Beyza Durmaz Mail Adresi, Beyza Durmaz Menajer İletişim, Beyza Durmaz Konser Ücreti, Beyza Durmaz Belediye Konser Fiyatı, Beyza Durmaz Festival Konser Fiyatı, Beyza Durmaz Menajerlik Şirketi, Beyza Durmaz Yılbaşı Konser Fiyatı, Beyza Durmaz Booking Menajerlik Şirketi, Beyza Durmaz Menejer İletişim, Beyza Durmaz Menejer Telefonu, Beyza Durmaz Menajerinin Telefon Numarası, Beyza Durmaz Konser Kaşesi, Beyza Durmaz Menajerlik Bilgileri, Beyza Durmaz Canlı Performans Konser Fiyatı, beyza durmaz olan var olmayan var,beyza durmaz koku,beyza durmaz vıdı vıdı,beyza durmaz kimdir,beyza durmaz miras,beyza durmaz kaç yaşında,beyza durmaz şarkıları,beyza durmaz yaş,beyza durmaz buz kalpli,beyza durmaz boyu,beyza durmaz ile ilgili aramalar,Beyza Durmaz – Koku,Beyza Durmaz Olan Var Olmayan Var,Beyza Durmaz Kortan Kurnaz,Beyza Durmaz şarkılar,Beyza Durmaz – Miras Remix,Beyza Durmaz Benimle Oynar mısın,Beyza Durmaz Olan Var Olmayan Var indir,beyza durmaz kimdir ile ilgili aramalar,Beyza Durmaz,Beyza Durmaz – Koku,Beyza Durmaz Kortan Kurnaz,beyza şekerci,koku beyza durmaz,miras,

Beyza Durmaz İletişimi,

Etiketler