Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Çağtay Akman

No Rating

Çağtay Akman Menajerlik Telefonu 05412323051

Çağtay Akman Kimdir?.

Çağtay Akman 1998 yılının temmuz ayında Çankırı’ nın Korgun ilçesinde doğmuştur. Çağtay Akman Menajeri, Çağtay Akman yaşı ile alakalı hiçbir yerde basında, magazinde açıklama yapmaktan kaçınmıştır.

Çağtay Akman Menajer Telefonu?, Çağtay Akman okul yıllarında başarılı olamadığı için okulda disipline sevk edilip okuldan atıldı. Çağtay Akman 2016 yılında Gece Gölgenin Rahatına bak şarkısı ile şöhrete kavuşmaya başladı.

Çağtay Akman İletişimi Menajeri Telefonu, Çağtay Akman 8 Haziran 2017 yılında sensin benim en derin kuyum şarkısı ile ününe ün kattı. Ardından Çağtay Akman 2017 Eylül ayında diziye adını veren Bizim Hikaye şarkısı ile sanat hayatı boyunca en iyi  projesi oldu bunun ardında dizi ise izlenme rekorları kırınca sanatçı dahada ünlenmiş oldu.

Çağtay Akman konser fiyatı, Çağtay Akman ardından 2018 Temmuzunda çek silahının daya göğsüme çalışmasını müzik severler ile buluşturmuştur. 

Çağtay Akman yetkili menajeri kiim?, Çağtay Akman aynı zamanda iyi bir gitarist olmakla birlikte yaptığı bütün çalışmalarını kendisi yapmaktadır.

Çağtay Akman resmi yetkili menajerine nasıl ulaşırım?, Çağtay Akman yaptığı başarılı çalışmaları ile 44′ cü altın kelebek yarışmasında en iyi çıkış yapan sanatçı ödülüne layık görüldü ve ödül aldı.

Çağtay Akman telefonu menajeri kim?, Çağtay Akman izlenme rekorları kıran Şarkısının’da adının taşıyan Bizim Hikaye adlı sevilen dizide 14 bölüm konuk oyuncu olarak  rol alması ile birlikte tv, sinema sektörüne adım atmış oldu.

Çağtay Akman menajer telefonu, Çağtay Akman İstanbul’un Zeytinburnu semtinde hayatına devam etmektedir.

Çağtay Akman Yetkili Menajeri İletişim

Çağtay Akman Menajerlik İletişim

Not : Firmamız Sanatçı Çağtay Akman ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Çağtay Akman ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Çağtay Akman İletişimi, Çağtay Akman Menajer, Çağtay Akman Menajeri, Çağtay Akman Menajerlik, Çağtay Akman İletişim, Çağtay Akman Resmi Web Sitesi, Çağtay Akman Menajer Telefonu, Çağtay Akman Menajeri Telefonu, Çağtay Akman Menajerlik Telefonu, Çağtay Akman Yetkili Menajeri, Çağtay Akman Yetkili Menajerlik, Çağtay Akman Menajeri Kim,

Çağtay Akman telefonu 05412323051

Etiketler