Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Cansever

No Rating

Ünlü Sanatçı Cansever İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.

Alaattin Ocak GSM. 05412323051 

E -Mail. enseyajans@gmail.com / info@enseyajans.com

Sabit İletişim Fax. 02123432355  

Cansever - Şeytan Diyor Ki

Cansever Ft. Kader - Bir Şans Daha

Cansever - Sen de Gittin

Cansever - Ondan Ver Bana

Cansever sanatçı düğün konser fiyatı 05412323051

Cansever Kimdir?.

Cansever Mekadonya’ nın veles şehrinde 1967 yılında dünyaya gelmiştir.7 çocuklu ailenin en küçük çocuğu olarak dünyaya gelmiştir.

Cansever telefonu aşağıda yazıyor.

Cansever daha 12 yaşında küçücük bir kız iken, sokakta çocukların sopa fırlatması sonucu tek gözünü kaybetmiştir.

Cansever ilk albümü “Kemano Başal E Romenge” yi 1992 yılında Makedonya’da çıkartmış ve bu şarkı ile büyük bir başarı yakalamıştır.

Cansever menajeri iletişim telefonu 02123432355dir.

Cansever 1997 yılında ilk defa İbrahim Tatlıses‘in sunduğu “İbo Show” adlı programa çıkıp, “Kara Çadır” adlı o meşhur Yemen türküsünü kendine özgü yorumuyla ve böylece Cansever’in Türkiye macerası o yıl başlamış oldu.

Cansever konser düğün sahne fiyatı ile alakalı telefonu 05412323051 dir.

Cansever Türkiye’de 7 albüm çıkartmış ardından , 2009 yılında Bulgaristan‘da “Roveno O Note” adıyla bir albüm daha sevenleriyle buluşturmuştur.

Cansever telefon iletişim bilgileri 02123432355

Cansever 1994 yılında 24 yaşlarındayken bir tür romatizma çeşidi olan “Morbus Behterew” diye bir hastalık onu iki büklüm yapmıştır.

Cansever yetkili menajer bilgileri aşağıda iletişim bölümünde yer alıyor.

Cansever & Barış - Son Ütücü

Cansever & Barış - Son Ütücü

Cansever - Kime Bu İnat

Dj Yılmaz feat. Cansever - Sarınenge

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

    Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları,

    Ünlü Sanatçı Cansever ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

    Cansever Belediye Festival Ücreti, Cansever Belediye Konser Fiyatı, Cansever Booking Menajerlik Şirketi, Cansever Canlı Performans Konser Fiyatı, Cansever Festival Konser Fiyatı, Cansever ile ilgili aramalar, Cansever iletişim, Cansever İmza Günü Ücreti, Cansever Konser Fiyatı Ne Kadar, Cansever Konser Fiyatları, Cansever Konser Kaşesi, Cansever Konser Ücreti, Cansever Konser Ücreti Fiyatı, Cansever Menajer, Cansever Menajer İletişim, Cansever Menajer Telefonu, Cansever Menajeri, Cansever Menajeri İletişim, Cansever Menajeri Kim, Cansever Menajeri Telefonu, Cansever Menajerine Nasıl Ulaşırım, Cansever Menajerinin Telefon Numarası, Cansever Menajerinin Telefonu, Cansever Menajerlik, Cansever Menajerlik Bilgileri, Cansever Menajerlik Firması, Cansever Menajerlik İletişim, Cansever Menajerlik Şirketi, Cansever Menajerlik Telefonu, Cansever Menajerlik Ulaşım, Cansever Menejer İletişim, Cansever Menejer Telefonu, Cansever Organizasyonu, Cansever Resmi Menajeri, Cansever Resmi Menajeri Telefonu, Cansever Resmi Menajerlik Telefonu, Cansever Resmi Web Sitesi, Cansever Sahne Konser Fiyatı, Cansever Sahne Menajeri, Cansever Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Cansever Telefonu Menajeri Kim, Cansever Yetkili Menajeri, Cansever Yetkili Menajerlik, Cansever Yılbaşı Fiyatı, Cansever Yılbaşı Konser Fiyatı, Cansever Yılbaşı Sahne Fiyatı, dj yılmaz cansever şarkı sözü, Sanatçı Cansever Konser Ücreti Fiyatı, Sanatçı Cansever Menajeri İletişim, Sanatçı Cansever Menajerlik İletişim, Sanatçı Cansever Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Cansever Yetkili Menajerlik İletişim,

    Etiketler