Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Cem Adrian

No Rating

Cem Adrian Menajer Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Cem Adrian Kimdir?.

Cem Adrian 30 Kasım 1980 tarihinde, Yugoslav kökenli bir ailenin ikinci çocuğu olarak Edirne’de dünyaya geldi.

Cem Adrian Menajer Telefonu, Cem Adrian Radyoculuğun müzik yapabilmesi için hayatında önemli bir yeri olduğunu belirten Cem Adrian, ilk albümünde yer alan iki şarkı dışında bütün şarkıları çalıştığı radyonun stüdyosunda kaydetti.

Cem Adrian Menajerlik İletişim Telefonu, Cem Adrian Sonraki yıllarda müzik piyasasında şansını denemek ve amaçladığı noktalara gelebilmek için İstanbul‘a gelen Adrian, 2003 yılında Serkan ve Efkan Erdal ile birlikte kurdukları “Mystika” adlı etnik müzik grubunda solist ve dansçı olarak çeşitli mekanlarda sahne aldı. 

Cem Adrian sanatçının menajerine nasıl ulaşırım?, Cem Adrian 2004 yılında, bir kafede çalıştığı sırada, Fazıl Say‘ın bir arkadaşı ile tanışma fırsatı yakaladı ve pek çok enstrüman sesini kendi sesiyle taklit ederek hazırladığı demosunu Fazıl Say’a ulaştırdı. 

Cem Adrian Menajerlik İletişim, Cem Adrian yetkili menajerlik telefonu, Cem Adrian 2005 yılının Şubat ayında, 1997 ve 2003 yılları arasında Edirne’de kaydettiği demolardan ve 2004 yılının Ekim ayında Fazıl Say ile birlikte verdiği ilk konserin kayıtlarından oluşan “Ben Bu Şarkıyı Sana yazdım” adlı albümünü çıkardı.

Cem Adrian Menajeri İletişim, Cem Adrian Menajerlik İletişim,

Cem Adrian Menajeri İletişim, Cem Adrian Menajerlik İletişim

Cem Adrian‘ ın menajerine nasıl ulaşırım?, Cem Adrian 2006 yılının sonbaharında, yapımcılığını kendi üstlendiği ikinci albümü “Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti” yi çıkaran Adrian, bu albümde yer alan ve albümle aynı adı taşıyan şarkısında, 134 kanal vokal kaydı yaparak hiç enstrüman kullanmadı. 

Cem Adrian konser festival fiyatı ne kadar?, Cem Adrian Albümün genel yapısı, Cem Adrian’ın, bas, tenor, mezzo, soprano ve koloratur soprano seslerinin koro kayıtları üzerine döşenen elektronik altyapılar oluşturdu.

Cem Adrian Konser Festival İletişim

Cem Adrian Yetkili Menajerlik İletişim

Cem Adrian Menajerlik İletişim

Cem Adrian Menajeri Kim?

Not : Firmamız Sanatçı Cem Adrian ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler