Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Ceza

No Rating

Ünlü Rap Sanatçısı Ceza Menajerlik Telefonu  05412323051

Ceza Kimdir?.

Ceza 1977 yılında İstanbul Üsküdar’ da hayata geldi. genç yaşta rap müziğe ilgi duymaya başlamış ve rap müzik yarışmalarına katılıp birincilikler almıştı.

Ceza Menajer Telefonu, Ceza 1998 yılınca nefret adında bir grup kurup rap camiasında bu grup büyük bir ilgi görmüştür.

Ceza Menajeri Kim?, Ceza bir zaman sonra gruptan ayrılıp yoluna tek başında devam etmiştir. Ceza‘ nın Menajerlik Telefonu, 

Ceza Menajerlik İletişimCeza 2001 yılında Anahtar adında bir albüm çıkardı ve çıkar çıkmaz şarkıları büyük bir ilgi toplayarak Ceza‘ yı listelerde üst sıralara taşımıştır.

Ceza Resmi Menajeri Telefonu, Ceza çıkarmış olduğu albümün ardından yurt içi ve yurt dışında aranan solist haline geldi.

Ceza 2006 yılınca yerli plaka adlı albümünü sevenleri ile buluşturdu. Ceza bir çok ünlü sanatçı ile düet çalışmalar yaptı.

Ceza halen en çok konser veren rap sanatçı sıralamalarında ilk 3 te diyebiliriz. Ceza yetkili menajeri telefonu, 

Ceza ile alakalı merak duyduğunuz Ceza menajeri kim?, Ceza sanatçı konser sahne fiyatları gibi sorularınız için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ceza Yetkili Menajeri Kim?

Not : Firmamız Sanatçı Ceza ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Ceza ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Ceza İletişimi, Ceza Menajer, Ceza Menajeri, Ceza Menajerlik, Ceza İletişim, Ceza Resmi Web Sitesi, Ceza Menajer Telefonu, Ceza Menajeri Telefonu, Ceza Menajerlik Telefonu, Ceza Yetkili Menajeri, Ceza Yetkili Menajerlik, Ceza Menajeri Kim, Ceza Menajeri İletişim, Ceza Menajerlik İletişim, Ceza Resmi Menajeri Telefonu, Ceza Resmi Menajerlik Telefonu, Ceza Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Ceza Menajerine Nasıl Ulaşırım, Ceza Telefonu Menajeri Kim, Ceza Menajerinin Telefonu, Ceza Konser Fiyatları, Ceza Konser Ücreti Fiyatı, Ceza Konser Fiyatı, Ceza Fiyatı, Ceza Festival Fiyatı, Ceza Yılbaşı Fiyatı, Ceza Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Ceza Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Ceza Yetkili Menajerlik İletişim, Ceza Konser Kaşesi, Ceza Organizasyonu, Ceza Menajerlik Firması, Ceza Sahne Fiyatı, Ceza Sahne Konser Fiyatı, Ceza Konser Fiyatı Ne Kadar, Ceza Belediye Festival Ücreti, Ceza İmza Günü Ücreti, Ceza Sahne Menajeri, Ceza Ulaşım, Ceza Resmi Menajeri, Ceza Menajerlik Ulaşım, Ceza Menajeri Kim, Ceza Yılbaşı Konser Fiyatı, Ceza Mail Adresi, Ceza Menajer İletişim, Ceza Konser Ücreti, Ceza Belediye Konser Fiyatı, Ceza Festival Konser Fiyatı, Ceza Menajerlik Şirketi, Ceza Yılbaşı Konser Fiyatı, Ceza Booking Menajerlik Şirketi, Ceza Menejer İletişim, Ceza Menejer Telefonu, Ceza Menajerinin Telefon Numarası, Ceza Konser Kaşesi, Ceza Menajerlik Bilgileri, Ceza Canlı Performans Konser Fiyatı,

Ceza telefonu 05412323051

Etiketler