Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Cimilli İbo

No Rating

Cimilli İBO Menajerlik Telefon Numarası 05412323051

Cimilli İBO Biyografi.

Cimilli İBO nun asıl adı İbrahim özer’ dir. babası cimlinin sanatçı olmasına her zaman karşı çıkmasına rağmen Cimilli İbo kemençesiyle düğünlerde sahne almaya başlamıştır. Cimilli İbo menajer telefon numarası aşağıda yazmaktadır.

Cimilli İbo sanatçı olmak için çıktığı yolda çok küçüktür. Cimilli İbo mütevazi ve espiri yeteneği ile bir anda halka kendisini sevdirmeyi başarmıştır.

Cimilli İbo yaptığı eserleri ile hem insanları eğlendiriyor hem güldürüyordu. Cimilli İbo artık konser ve düğünlerin aranan solisti olmuştur.Cimilli İbo Menajeri İletişim, Cimilli İbo Menajerlik İletişim, Cimilli İbo yetkili menajer telefonu 02123432355 ‘ dir.

Cimilli İbo Sibel’im adında ilk albümünü sevenleri ile buluşturdu. ilk albümün ardında Cimilli İbo hiç hız kesmeden ard arda yeni albümlerini müzik sevenler ile buluşturmaya devam etmiştir.

Cimilli İbo ile alakalı merak ettiğiniz ne varsa Cimilli İbo yetkili menajeri telefon numarası 05412323051, konser, festival, düğün sahne fiyatı gibi konular için aşağıda yer alan iletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Cimilli İbo Konser Düğün Sahne Bütçesi

Cimilli İbo Yetkili Menajerlik

Not : Firmamız Sanatçı Cimilli İbo ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Cimilli İbo ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Cimilli İbo İletişimi, Cimilli İbo Menajer, Cimilli İbo Menajeri, Cimilli İbo Menajerlik, Cimilli İbo İletişim, Cimilli İbo Resmi Web Sitesi, Cimilli İbo Menajer Telefonu, Cimilli İbo Menajeri Telefonu, Cimilli İbo Menajerlik Telefonu, Cimilli İbo Yetkili Menajeri, Cimilli İbo Yetkili Menajerlik, Cimilli İbo Menajeri Kim, Cimilli İbo Menajeri İletişim, Cimilli İbo Menajerlik İletişim, Cimilli İbo Resmi Menajeri Telefonu, Cimilli İbo Resmi Menajerlik Telefonu, Cimilli İbo Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Cimilli İbo Menajerine Nasıl Ulaşırım, Cimilli İbo Telefonu Menajeri Kim, Cimilli İbo Menajerinin Telefonu, Cimilli İbo Konser Fiyatları, Cimilli İbo Konser Ücreti Fiyatı, Cimilli İbo Konser Fiyatı, Cimilli İbo Düğün Fiyatı, Cimilli İbo Festival Fiyatı, Cimilli İbo Yılbaşı Fiyatı, Cimilli İbo Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Cimilli İbo Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Cimilli İbo Yetkili Menajerlik İletişim, Cimilli İbo Konser Kaşesi, Cimilli İbo Organizasyonu, Cimilli İbo Menajerlik Firması, Cimilli İbo Sahne Fiyatı, Cimilli İbo Sahne Konser Fiyatı, Cimilli İbo Konser Fiyatı Ne Kadar, Cimilli İbo Belediye Festival Ücreti, Cimilli İbo İmza Günü Ücreti, Cimilli İbo Sahne Menajeri, Cimilli İbo Ulaşım, Cimilli İbo Resmi Menajeri, Cimilli İbo Menajerlik Ulaşım, Cimilli İbo Menajeri Kim, Cimilli İbo Yılbaşı Konser Fiyatı, Cimilli İbo Mail Adresi, Cimilli İbo Menajer İletişim, Cimilli İbo Konser Ücreti, Cimilli İbo Belediye Konser Fiyatı, Cimilli İbo Festival Konser Fiyatı, Cimilli İbo Menajerlik Şirketi, Cimilli İbo Yılbaşı Konser Fiyatı, Cimilli İbo Booking Menajerlik Şirketi, Cimilli İbo Menejer İletişim, Cimilli İbo Menejer Telefonu, Cimilli İbo Menajerinin Telefon Numarası, Cimilli İbo Konser Kaşesi, Cimilli İbo Menajerlik Bilgileri, Cimilli İbo Canlı Performans Konser Fiyatı, cimilli ibo oyna,cimilli ibo sibelim,cimilli ibo horon,cimilli ibo öp beni,cimilli ibo kimdir,cimilli ibo eskittiğimi giymem,cimilli ibo horon sözleri,cimilli ibo bir tosun aldım beşe,cimilli ibo dinle,cimilli ibo şarkıları,cimilli ibo ile ilgili aramalar,cimilli ibo sibelim,cimilli ibo şarkıları,cimilli ibo öp beni,cimilli ibo horon,cimilli ibo kimdir,cimilli ibo 2019,cimilli ibo oyna,cimilli ibo apple,cimilli ibo konser ile ilgili aramalar,cimilli ibo konser takvimi,cimilli ibo menajeri,cimilli ibo düğün,cimilli ibo horon,cimilli ibo horon indir,cimilli ibo gel aşalım aşalım,cimilli ibo oyna indir,cimilli ibo sibelim indir,cimilli ibo sibelim,cimilli ibo oyna,cimilli ibo şarkıları,cimilli ibo indir,

Cimilli İbo İletişimi 02123432355,

Etiketler