Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Cüneyt Tek

No Rating

Cüneyt Tek Menajeri Telefonu 05412323051

Cüneyt Tek Biyografi.

Cüneyt Tek 1979 yılında Adana’ da dünyaya gelmiştir. Cüneyt Tek menajeri iletişim telefon irtibat bilgileri alt tarafta yazmaktadır.

Cüneyt Tek Pop müzik sanatçısı bugüne kadar 2005 yılında Gidersen, 2008 yılında Evliler de Sever ve 2016 yılında Gel Gel isimli albümleri ile müzik kariyerini devam etmiştir. Cüneyt Tek menajerlik şirket ofis telefon numarası 02123432355′ dir.

Cüneyt Tek 2017 yılında ise Dön Ne Olur isimli bir single ile sevenleri ile buluşturmuştur. Cüneyt Tek yetkili menajeri iletişimi telefon numarası 0541232323051′ dir.

Cüneyt Tek Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Cüneyt Tek ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Cüneyt Tek ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

cüneyt tek baba indir, Cüneyt Tek Belediye Festival Ücreti, Cüneyt Tek Belediye Konser Fiyatı, Cüneyt Tek Booking Menajerlik Şirketi, Cüneyt Tek Canlı Performans Konser Fiyatı, cüneyt tek dön ne olur, Cüneyt Tek Düğün Fiyatı, cüneyt tek evlilerde sever, cüneyt tek evlilerde sever indir, Cüneyt Tek Festival Fiyatı, Cüneyt Tek Festival Konser Fiyatı, cüneyt tek gidersen, cüneyt tek gidersen indir, cüneyt tek gidersen indir mp3, cüneyt tek gidersen mp3 indir, Cüneyt Tek İletişim, Cüneyt Tek İletişimi, Cüneyt Tek İmza Günü Ücreti, cüneyt tek instagram, cüneyt tek kimdir, Cüneyt Tek Konser Fiyatı, Cüneyt Tek Konser Fiyatı Ne Kadar, Cüneyt Tek Konser Fiyatları, Cüneyt Tek Konser Kaşesi, Cüneyt Tek Konser Ücreti, Cüneyt Tek Konser Ücreti Fiyatı, cüneyt tek kurşun, Cüneyt Tek Mail Adresi, Cüneyt Tek Menajer, Cüneyt Tek Menajer İletişim, Cüneyt Tek Menajer Telefonu, Cüneyt Tek Menajeri, Cüneyt Tek Menajeri İletişim, Cüneyt Tek Menajeri Kim, Cüneyt Tek Menajeri Telefonu, Cüneyt Tek Menajerine Nasıl Ulaşırım, Cüneyt Tek Menajerinin Telefon Numarası, Cüneyt Tek Menajerinin Telefonu, Cüneyt Tek Menajerlik, Cüneyt Tek Menajerlik Bilgileri, Cüneyt Tek Menajerlik Firması, Cüneyt Tek Menajerlik İletişim, Cüneyt Tek Menajerlik Şirketi, Cüneyt Tek Menajerlik Telefonu, Cüneyt Tek Menajerlik Ulaşım, Cüneyt Tek Menejer İletişim, Cüneyt Tek Menejer Telefonu, Cüneyt Tek Organizasyonu, Cüneyt Tek Resmi Menajeri, Cüneyt Tek Resmi Menajeri Telefonu, Cüneyt Tek Resmi Menajerlik Telefonu, Cüneyt Tek Resmi Web Sitesi, Cüneyt Tek Sahne Fiyatı, Cüneyt Tek Sahne Konser Fiyatı, Cüneyt Tek Sahne Menajeri, cüneyt tek son kez, Cüneyt Tek Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Cüneyt Tek Telefonu Menajeri Kim, Cüneyt Tek Ulaşım, cüneyt tek yar, Cüneyt Tek Yetkili Menajeri, Cüneyt Tek Yetkili Menajerlik, Cüneyt Tek Yılbaşı Fiyatı, Cüneyt Tek Yılbaşı Konser Fiyatı, Cüneyt Tek Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Cüneyt Tek Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Cüneyt Tek Yetkili Menajerlik İletişim

cüneyt tek baba indir,

Etiketler