Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Davut Güloğlu

No Rating

Davut Güloğlu Menajerlik Telefonu 05412323051

Davut Güloğlu Biyografi.

Davut Güloğlu Menajeri Kim?, Ünlü sanatçı Davut Güloğlu 1972 yıılında Rize’ de memur bir babanın be ev hanımın bir annenin 11 çocuğun yedincisi olarak hayata gözlerini açmıştır.

Davut Güloğlu Menajer Telefon Numarası 02123432355, Davut Güloğlu genç yaşta anne ve babasını ebediyete uğurlamasının ardından futbola merak sardı ve bir dönem Rize belediye spor ve Salah spor kulüplerinde top koşturdu.

Davut Güloğlu Yetkili Menajeri Kim?, Davut Güloğlu ne yaparsa yapsın içindki müzik sevgisini bastıramamıştı. Davut Güloğlu 1991 yılında İstanbula gelmeye karar verdi, İstanbul hayatı işçi olarak başlamış oldu.

Davut Güloğlu Telefon Numarası 05412323051, Davut Güloğlu‘ nun halen içinde bastıramamış olduğu müzik sevgisi gün geçtikçe büyümeye devam ediyordu.

Davut Güloğlu telefonu menajeri kim?, Davut Güloğlu ailesinin ve akrabalarının desteğinindi alarak 1998 yılında ilk albümü olan sarılsam’ da olmayi ile müzik dünyasına ilk adımını atmış oldu.

Davut Güloğlu Menajeri İletişim, Davut Güloğlu ilk albümünde istemiş olduğu başarı tam anlamıyla yakalayamamış olsa’da çalışmalarına tam sürat devam etti.

Davut Güloğlu Menajerlik İletişim, Davut Güloğlu kendinde görmüş olduğu müzikal eksikleri Arif Sağ‘ ın müzik okuluna başlayarak kapatmaya başardı.

Davut Güloğlu konser sahne fiyatı, Davut Güloğlu karadeniz eserlerini modern müziklerle ile harmanlayıp değişik bir tarz ile sevenlerinin kalbini kazandı.

Davut Güloğlu‘ nun Menajeri Kim Telefon Numarası, Davut Güloğlu Nurcanım adında bir albümü sevenleriyle paylaştı, bir anda müzik sevenlerin diline dolanan albümüne adını verdiği Nurcan’ım şarkısı herkesin diline sakız oldu.

Davut Güloğlu ilk klibini dillerden dillere dolaşan Nurcan’ı’ ma diğer 2 klip’ ini benim büyük allahım adlı eserine çekti.

Davut Güloğlu yapmış olduğu Nurcan’ım adlı albümü müzik marketlerde satış olarak ilk 3 girdi ve o senenin en çok satan albümü oldu.

Davut Güloğlu 2003 yılında katula katula albümünü sevenleri ile buluşturdu. 

Davut Güloğlu ile alakalı merak ettiğiniz, Davut Güloğlu sanatçının menajeri kim?, konser festival düğün sahne fiyatı gibi merak edilen konular ile alakalı aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden yetkililer ilet iletişime geçebilirsiniz.

Davut Güloğlu Menajer İletişim Telefonu

Davut Güloğlu Yetkili Menajeri

Davut Güloğlu' nun Menajeri Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Davut Güloğlu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Davut Güloğlu ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Davut Güloğlu İletişimi, Davut Güloğlu Menajer, Davut Güloğlu Menajeri, Davut Güloğlu Menajerlik, Davut Güloğlu İletişim, Davut Güloğlu Resmi Web Sitesi, Davut Güloğlu Menajer Telefonu, Davut Güloğlu Menajeri Telefonu, Davut Güloğlu Menajerlik Telefonu, Davut Güloğlu Yetkili Menajeri, Davut Güloğlu Yetkili Menajerlik, Davut Güloğlu Menajeri Kim, Davut Güloğlu Menajeri İletişim, Davut Güloğlu Menajerlik İletişim, Davut Güloğlu Resmi Menajeri Telefonu, Davut Güloğlu Resmi Menajerlik Telefonu, Davut Güloğlu Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Davut Güloğlu Menajerine Nasıl Ulaşırım, Davut Güloğlu Telefonu Menajeri Kim, Davut Güloğlu Menajerinin Telefonu, Davut Güloğlu Konser Fiyatları, Davut Güloğlu Konser Ücreti Fiyatı, Davut Güloğlu Konser Fiyatı, Davut Güloğlu Düğün Fiyatı, Davut Güloğlu Festival Fiyatı, Davut Güloğlu Yılbaşı Fiyatı, Davut Güloğlu Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Davut Güloğlu Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Davut Güloğlu Yetkili Menajerlik İletişim, Davut Güloğlu Konser Kaşesi, Davut Güloğlu Organizasyonu, Davut Güloğlu Menajerlik Firması, Davut Güloğlu Sahne Fiyatı, Davut Güloğlu Sahne Konser Fiyatı, Davut Güloğlu Konser Fiyatı Ne Kadar, Davut Güloğlu Belediye Festival Ücreti, Davut Güloğlu İmza Günü Ücreti, Davut Güloğlu Sahne Menajeri, Davut Güloğlu Ulaşım, Davut Güloğlu Resmi Menajeri, Davut Güloğlu Menajerlik Ulaşım, Davut Güloğlu Menajeri Kim, Davut Güloğlu Yılbaşı Konser Fiyatı, Davut Güloğlu Mail Adresi, Davut Güloğlu Menajer İletişim, Davut Güloğlu Konser Ücreti, Davut Güloğlu Belediye Konser Fiyatı, Davut Güloğlu Festival Konser Fiyatı, Davut Güloğlu Menajerlik Şirketi, Davut Güloğlu Yılbaşı Konser Fiyatı, Davut Güloğlu Booking Menajerlik Şirketi, Davut Güloğlu Menejer İletişim, Davut Güloğlu Menejer Telefonu, Davut Güloğlu Menajerinin Telefon Numarası, Davut Güloğlu Konser Kaşesi, Davut Güloğlu Menajerlik Bilgileri, Davut Güloğlu Canlı Performans Konser Fiyatı,

Davut Güloğlu İletişimi,

Etiketler