Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Duman

No Rating

Duman Grubu Menajerlik Telefon Numarası 05412323051

Duman Grubu Biyografi.

Duman Grubu  Kaan Tangöze (Vokal, Elektro gitar) Batuhan Mutlugil (Geri Vokal, Gitar) Ari Barokas (Geri Vokal, Bass Gitar) Cengiz Baysal (Bateri), oluşmaktadır. Duman menajeri iletişimi telefon numarası bilgileri sevgililer günü sanatçı fiyatları sayfasında yazmaktadır.

Doksanlı yılların başında müzik yaşantısına başlayan grup elemanlarından vokalist Kaan Tangöze öğrenim görmek amacı ile gittiği Seattle’ da müzik yaşamına devam etti ve Türkiye’de çıkarmak istediği albüm için parçalar hazırlamıştır. Duman‘ ın menajerlik şirketi telefonu 02123432355′ dir.

Duman Halimiz Duma isimli şarkısından yola çıkarak grubun adını “Duman” koydular. Daha sonra Duman 1999’da çıkan “Eski Köprünün Altında” isimli albümleri ile ilk çıkışını yapmıştır. 2002 de büyük çıkış yaptığı albümü “ Belki Alışman Lazım” albümünde ise Duman artık Türkiye’de en iyi gruplar listesine girmeyi başarmıştı. Duman‘ ın menajerinin cep telefonu numarası 05412323051′ dir.

Ünlü Duman Grubu ile alakalı merak konuları, Duman Telefon Numarası, menajeri, menajerlik, konser fiyatı, konser haberleri, nerede konseri var?, sanatçı fiyatı, düğün sanatçı fiyatı, festival organizasyonu, yılbaşı sanatçı fiyatı, 2019 sanatçı konser düğün fiyatı, şirket bayii gala sanatçı fiyatı gibi konular ile alakalı iletişim sayfasından 02123432355 Gsm. 05455727448, Numaralarından yetkililer ile irtibata geçiniz.

Duman Menajerlik İletişim

Duman Grubu Konser Sahne Bütçesi

Grup Duman Menajer İletişim

Not : Firmamız Duman Grubu ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Duman Grubu ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Duman İletişimi,Duman Menajer,Duman Menajeri,Duman Menajerlik,Duman İletişim,Duman Resmi Web Sitesi,Duman Menajer Telefonu,Duman Menajeri Telefonu,Duman Menajerlik Telefonu,Duman Yetkili Menajeri,Duman Yetkili Menajerlik,Duman Menajeri Kim,Duman Menajeri İletişim,Duman Menajerlik İletişim,Duman Resmi Menajeri Telefonu,Duman Resmi Menajerlik Telefonu,Duman Tek Yetkili Menajeri Telefonu,Duman Menajerine Nasıl Ulaşırım,Duman Telefonu Menajeri Kim,Duman Menajerinin Telefonu,Duman Konser Fiyatları,Duman Konser Ücreti Fiyatı,Duman Konser Fiyatı,Duman Düğün Fiyatı,Duman Festival Fiyatı,Duman Yılbaşı Fiyatı,Duman Yılbaşı Sahne Fiyatı,Duman Yetkili Menajeri İletişim,Duman Yetkili Menajerlik İletişim,Duman Konser Kaşesi,Duman Organizasyonu,Duman Menajerlik Firması,Duman Sahne Fiyatı,Duman Sahne Konser Fiyatı,Duman Konser Fiyatı Ne Kadar,Duman Belediye Festival Ücreti,Duman İmza Günü Ücreti,Duman Sahne Menajeri,Duman Ulaşım,Duman Resmi Menajeri,Duman Menajerlik Ulaşım,Duman Menajeri Kim,Duman Yılbaşı Konser Fiyatı,Duman Mail Adresi,Duman Menajer İletişim,Duman Konser Ücreti,Duman Belediye Konser Fiyatı, Duman Festival Konser Fiyatı,Duman Menajerlik Şirketi,Duman Yılbaşı Konser Fiyatı,Duman Booking Menajerlik Şirketi,Duman Menejer İletişim,Duman Menejer Telefonu,Duman Menajerinin Telefon Numarası,Duman Konser Kaşesi,Duman Menajerlik Bilgileri,Duman Canlı Performans Konser Fiyatı, Duman Grubu İletişimi, Duman Grubu Menajer, Duman Grubu Menajeri, Duman Grubu Menajerlik, Duman Grubu Menajer Telefonu, Duman Grubu Menajeri Telefonu, Duman Grubu Menajerlik Telefonu, Duman Grubu Yetkili Menajeri, Duman Grubu Yetkili Menajerlik, Duman Grubu Menajeri Kim, Duman Grubu Menajeri İletişim, Duman Grubu Menajerlik İletişim, Duman Grubu Resmi Menajeri Telefonu,Grup Duman İletişimi, Grup Duman Menajer, Grup Duman Menajeri, Grup Duman Menajerlik, Grup Duman Menajer Telefonu, Grup Duman Menajeri Telefonu, Grup Duman Menajerlik Telefonu, Grup Duman Yetkili Menajeri, Grup Duman Yetkili Menajerlik, Grup Duman Menajeri Kim, Grup Duman Menajeri İletişim, Grup Duman Menajerlik İletişim, Grup Duman Resmi Menajeri Telefonu,

Grup Duman yetkili menajer telefonu 02123432355

Etiketler