Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Eflatun

No Rating

Sanatçı Eflatun Menajerlik Telefonu 05412323051

Sanatçı Eflatun Biyografi.

Eflatun‘ un asıl adı Oğuz Kaan Özdemir’ dir. Eflatun 1979 yılının Şubat ayının 22′ de İzmir’ de dünyaya gelmiştir. Eflatun menajerlik yetkili telefonu iletişim bölümünde yazmaktadır.

Eflatun Müzik kariyerine ilk olarak opera ve senfoni orkestralarında çalışarak başlamıştır. Eflatun iletişimi menajer telefonu 02123432355′ dir..

Eflatun İlk albümü olan Cennette Bir Akşam Üstü müzik piyasasına sürdü ve çok beğeni almıştır. Eflatun yetkili menajerlik telefon numarası 05412323051′ dır.

Eflatun  beste ve sözlerini bir çok Gülben Ergen, Burcu Güneş , Mustafa Ceceli gibi  sanatçılar söyledi.

Eflatun Menajerlik Telefonu

Eflatun Menajeri İletişim Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Eflatun ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Eflatun ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Eflatun İletişimi, Eflatun Menajer, Eflatun Menajeri, Eflatun Menajerlik, Eflatun İletişim, Eflatun Resmi Web Sitesi, Eflatun Menajer Telefonu, Eflatun Menajeri Telefonu, Eflatun Menajerlik Telefonu, Eflatun Yetkili Menajeri, Eflatun Yetkili Menajerlik, Eflatun Menajeri Kim, Eflatun Menajeri İletişim, Eflatun Menajerlik İletişim, Eflatun Resmi Menajeri Telefonu, Eflatun Resmi Menajerlik Telefonu, Eflatun Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Eflatun Menajerine Nasıl Ulaşırım, Eflatun Telefonu Menajeri Kim, Eflatun Menajerinin Telefonu, Eflatun Konser Fiyatları, Eflatun Konser Ücreti Fiyatı, Eflatun Konser Fiyatı, Eflatun Düğün Fiyatı, Eflatun Festival Fiyatı, Eflatun Yılbaşı Fiyatı, Eflatun Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Eflatun Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Eflatun Yetkili Menajerlik İletişim, Eflatun Konser Kaşesi, Eflatun Organizasyonu, Eflatun Menajerlik Firması, Eflatun Sahne Fiyatı, Eflatun Sahne Konser Fiyatı, Eflatun Konser Fiyatı Ne Kadar, Eflatun Belediye Festival Ücreti, Eflatun İmza Günü Ücreti, Eflatun Sahne Menajeri, Eflatun Ulaşım, Eflatun Resmi Menajeri, Eflatun Menajerlik Ulaşım, Eflatun Menajeri Kim, Eflatun Yılbaşı Konser Fiyatı, Eflatun Mail Adresi, Eflatun Menajer İletişim, Eflatun Konser Ücreti, Eflatun Belediye Konser Fiyatı, Eflatun Festival Konser Fiyatı, Eflatun Menajerlik Şirketi, Eflatun Yılbaşı Konser Fiyatı, Eflatun Booking Menajerlik Şirketi, Eflatun Menejer İletişim, Eflatun Menejer Telefonu, Eflatun Menajerinin Telefon Numarası, Eflatun Konser Kaşesi, Eflatun Menajerlik Bilgileri, Eflatun Canlı Performans Konser Fiyatı,

Eflatun İletişimi,

Etiketler