Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Emir

No Rating

Ünlü Sanatçı Şarkıcı Emir SEVİNÇ Menajeri Telefon Numarası  05412323051

Emir SEVİNÇ Kimdir?.

Emir Sevinç 1980 yılının Eylül ayının 7′ de İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Emir Sevinç Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünü tamamlamıştır. Emir Sevinç menajeri iletişimi telefon irtibat numarası aşağı tarafta yazmaktadır.

Emir bir dönemler dergi, gazete ve televizyonlarda editörlük yapmıştır. Emir 2009 yılında ilk çalışmasın ben sen olamam mı yı müzik sevenler ile buluşturmuş ve büyük beğeni toplamıştır. Emir menajerlik şirket ofis telefon numarası 02123432355′ dir.

Emir çıkarmış olduğu ilk albümünde Nazan Öncel, Yıldız Tilbe, Aysel Gürel ve Gülşen‘ den şarkılar vardır. Emir menajerinin telefon numarası 05412323051′ dir.

Emir Konser İrtibat Telefonu

Emir Menajerlik Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Emir ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Emir ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Emir İletişimi, Emir Menajer, Emir Menajeri, Emir Menajerlik, Emir İletişim, Emir Resmi Web Sitesi, Emir Menajer Telefonu, Emir Menajeri Telefonu, Emir Menajerlik Telefonu, Emir Yetkili Menajeri, Emir Yetkili Menajerlik, Emir Menajeri Kim, Emir Menajeri İletişim, Emir Menajerlik İletişim, Emir Resmi Menajeri Telefonu, Emir Resmi Menajerlik Telefonu, Emir Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Emir Menajerine Nasıl Ulaşırım, Emir Telefonu Menajeri Kim, Emir Menajerinin Telefonu, Emir Konser Fiyatları, Emir Konser Ücreti Fiyatı, Emir Konser Fiyatı, Emir Düğün Fiyatı, Emir Festival Fiyatı, Emir Yılbaşı Fiyatı, Emir Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Emir Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Emir Yetkili Menajerlik İletişim, Emir Konser Kaşesi, Emir Organizasyonu, Emir Menajerlik Firması, Emir Sahne Fiyatı, Emir Sahne Konser Fiyatı, Emir Konser Fiyatı Ne Kadar, Emir Belediye Festival Ücreti, Emir İmza Günü Ücreti, Emir Sahne Menajeri, Emir Ulaşım, Emir Resmi Menajeri, Emir Menajerlik Ulaşım, Emir Menajeri Kim, Emir Yılbaşı Konser Fiyatı, Emir Mail Adresi, Emir Menajer İletişim, Emir Konser Ücreti, Emir Belediye Konser Fiyatı, Emir Festival Konser Fiyatı, Emir Menajerlik Şirketi, Emir Yılbaşı Konser Fiyatı, Emir Booking Menajerlik Şirketi, Emir Menejer İletişim, Emir Menejer Telefonu, Emir Menajerinin Telefon Numarası, Emir Konser Kaşesi, Emir Menajerlik Bilgileri, Emir Canlı Performans Konser Fiyatı, emir sevinç kimdir,emir sevinç boy,emir sevinç twitter,emir sevinç instagram,emir sevinç boyu,emir sevinç,emir sevinç sevgilisi,emir sevinç evlimi,emir sevinç nereli,emir sevinç facebook,emir sevinç ile ilgili aramalar,Şarkıcı Emir Instagram,Emir Sevinç,emir sevinç kimdir ile ilgili aramalar,Emir Sevinç,Emir Sevinç boyu,Şarkıcı Emir Instagram,emir sevinç menajer ile ilgili aramalar,Menajerlik Ajansları,Manken menajerleri,Oyuncu menajeri ne yapar,Çukur menajerlik,Nasıl menajer bulurum,RH Menajerlik,Dizi Menajerlik,Menajer Başvurusu,emir sevinç biyografi,emir sevinç sudan sebep,emir sevinç kimdir,emir sevinç sözlük,emir sevinç tuttuğu takım,emir sevinç instagram,emir sevinç kaç yaşında,emir sevinç kız arkadaşı,emir sevinç sözlük.com,

Emir İletişimi,

Etiketler