Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Emrah Karaduman

No Rating

Emrah Karaduman Menajer Telefonu 02123432355

Emrah Karaduman Hakkında.

Emrah Karaduman 1987 yılının Kasım ayında Samsunda dünyaya gelmiştir. Emrah Karaduman Samsun farklı işlerde çalıştıktan sonra İstanbul’ a taşınır, Emrah Karaduman menajerlik bilgileri iletişim bölümünde yazmaktadır.

Emrah Karaduman‘ nın aslında kimsenin bilmediği bir yönü vardır, Emrah Karaduman İstanbul’a taşınmasının ardından kadıköy’ de mekanlarda takılmaya başlar ve bu esnada Hande Yenerin orkestrası ile tanışır ve orkestraya klavye olarak dahil olmayı başarır, Emrah Karaduman‘ nın menajerine nasıl ulaşırım?, cevabı iletişim bilgilerinde’ dir.

Emrah Karaduman hande yenerin orkestra klavye çalmasının yanı sıra Demet Akalın, İrem Derici, Emir Sevinç, Bengü, Mustafa Ceceli, Murat Boz ve Hadise Açıkgöz gibi ünlü sanatçıların şarkılarını bestelemeye başladı. Emrah Karaduman menajerlik iletişimi telefon numarası aşağıda yazıyor.

Emrah Karaduman ilk albümünü 2015 yılında toz dumanı çıkardı. Emrah Karaduman 2016 yılında Aleyna Tilkinin dilden dile dolaşan cevapsız çınlama şarkısının aranjörlüğünü yaparak ününe ün katmış oldu.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Etiketler