Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Eypio

No Rating

Ünlü Rap Sanatçısı Eypio Abdurrahim Akça Menajerlik Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050

Eypio Abdurrahim Akça Kimdir?.

Eypio Abdurrahim Akça yaşı 17 iken Hollanda’ ya gitmiş, Hollanda’ da underground rap müziğine karşı ilgi duymaya başlamış olup 24 yaşında tekrardan ana vatanı olan Türkiye’ ye geri dönmüştür.

Eypio Menajer Telefonu, Eypio Abdurrahim Akça Türkiye’ de çeşitli alanlarda işci olarak çalışmış olup iş hayatına devam ederken amatör olarak rap sahneler yapmaya başlamıştır.

Eypio Menajeri Kim?, Eypio Abdurrahim Akça hayatına devam ederken Burak King ile tanışmış ve ortak bir şeyler yapmaya karar vermişlerdi ve ilk olarak Günah Benim adlı rap çalışmalarını müzik sevenlere sunmuşlardır.

Eypio Menajerlik İletişim Telefon Numarası, Eypio Abdurrahim Akça birçok yabancı dil bilmektedir. Eypio Abdurrahim Akça Burak King ile sonradan yollarını ayırmıştır.

Eypio Menajerlik İletişim, Eypio Abdurrahim Akça yoldaşı Burak King ile yollarını ayırdıktan sonda başarılı eserleri ile herkes tarafından konuşulan bir sanatçı olmuştur.

Eypio Resmi Menajeri Telefonu, Eypio Abdurrahim Akça sanat hayatına hızlı yükselişi devam ederken bir anda rap müzik patlamış ve hatta farklı tarz müzik yapan sanatçılar bile rap müzik yapamaya başlamıştır.

Eypio yetkili menajerinin telefon numarası?, Eypio Abdurrahim Akça ünlü bir çok sanatçı ile orak düetler yapmıştır, ve yapmaya devam etmektedir.

Eypio Abdurrahim Akça seslendirdiği çalışmalarına hemen hesinin söz ve müziğini kendisi yapmaktadır.

Eypio Abdurrahim Akça ile alakalı merak ettikleriniz, Eypio Abdurrahim Akça menajeri sanatçının konser sahne fiyatı gibi konular için lütfen aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden iletişime geçiniz.

Eypio Menajeri Kim

Eypio Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Eypio ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler