Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Eypio

No Rating

Eypio Abdurrahim Akça iletişim irtibat menajer telefonu 05412323050

Eypio Abdurrahim Akça Hakkında.

Eypio Abdurrahim Akça yaşı 17 iken Hollanda’ ya gitmiş, Hollanda’ da underground rap müziğine karşı ilgi duymaya başlamış olup 24 yaşında tekrardan ana vatanı olan Türkiye’ ye geri dönmüştür.

Eypio Menajer Telefonu, Eypio Abdurrahim Akça Türkiye’ de çeşitli alanlarda işci olarak çalışmış olup iş hayatına devam ederken amatör olarak rap sahneler yapmaya başlamıştır.

Eypio Menajeri Kim?, Eypio Abdurrahim Akça hayatına devam ederken Burak King ile tanışmış ve ortak bir şeyler yapmaya karar vermişlerdi ve ilk olarak Günah Benim adlı rap çalışmalarını müzik sevenlere sunmuşlardır.

Eypio Menajerlik İletişim Telefon Numarası, Eypio Abdurrahim Akça birçok yabancı dil bilmektedir. Eypio Abdurrahim Akça Burak King ile sonradan yollarını ayırmıştır.

Eypio Menajerlik İletişim, Eypio Abdurrahim Akça yoldaşı Burak King ile yollarını ayırdıktan sonda başarılı eserleri ile herkes tarafından konuşulan bir sanatçı olmuştur.

Eypio Resmi Menajeri Telefonu, Eypio Abdurrahim Akça sanat hayatına hızlı yükselişi devam ederken bir anda rap müzik patlamış ve hatta farklı tarz müzik yapan sanatçılar bile rap müzik yapamaya başlamıştır.

Eypio yetkili menajerinin telefon numarası?, Eypio Abdurrahim Akça ünlü bir çok sanatçı ile orak düetler yapmıştır, ve yapmaya devam etmektedir.

Eypio Abdurrahim Akça seslendirdiği çalışmalarına hemen hesinin söz ve müziğini kendisi yapmaktadır.

Eypio İletişimi, Eypio Menajer, Eypio Menajeri, Eypio Menajerlik, Eypio İletişim, Eypio Resmi Web Sitesi, Eypio Menajer Telefonu, Eypio Menajeri Telefonu, Eypio Menajerlik Telefonu, Eypio Yetkili Menajeri, Eypio Yetkili Menajerlik, Eypio Menajeri Kim, Eypio Menajeri İletişim, Eypio Menajerlik İletişim, Eypio Resmi Menajeri Telefonu, Eypio Resmi Menajerlik Telefonu, Eypio Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Eypio Menajerine Nasıl Ulaşırım, Eypio Telefonu Menajeri Kim, Eypio Menajerinin Telefonu, Eypio Konser Fiyatları, Eypio Konser Ücreti Fiyatı, Eypio Konser Fiyatı, Eypio Düğün Fiyatı, Eypio Festival Fiyatı, Eypio Yılbaşı Fiyatı, Eypio Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Eypio Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Eypio Yetkili Menajerlik İletişim, Eypio Konser Kaşesi, Eypio Organizasyonu, Eypio Menajerlik Firması, Eypio Sahne Fiyatı, Eypio Sahne Konser Fiyatı, Eypio Konser Fiyatı Ne Kadar, Eypio Belediye Festival Ücreti, Eypio İmza Günü Ücreti, Eypio Sahne Menajeri, Eypio Ulaşım, Eypio Resmi Menajeri, Eypio Menajerlik Ulaşım, Eypio Menajeri Kim, Eypio Yılbaşı Konser Fiyatı, Eypio Mail Adresi, Eypio Menajer İletişim, Eypio Konser Ücreti, Eypio Belediye Konser Fiyatı, Eypio Festival Konser Fiyatı, Eypio Menajerlik Şirketi, Eypio Yılbaşı Konser Fiyatı, Eypio Booking Menajerlik Şirketi, Eypio Menejer İletişim, Eypio Menejer Telefonu, Eypio Menajerinin Telefon Numarası, Eypio Konser Kaşesi, Eypio Menajerlik Bilgileri, Eypio Canlı Performans Konser Fiyatı,

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz…

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 

  • enseyajans@gmail.com

  • ajansensey@gmail.com

Etiketler