Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Fatma Turgut

No Rating

Fatma Turgut Menajer Telefonu 05412323050-05415727448-02123432355

Fatma Turgut Biyografi.

Fatma Turgut İlköğrenimini , Atatürk İlköğretim Okulu’nda, ortaöğretimini ise Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 

Fatma Turgut menajer telefonu, Fatma Turgut 2003 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Müzik Ana Bilim Dalı Klasik Gitar Bölümü’ne girdi. 

Fatma Turgut menajeri kim?, Fatma Turgut 010 yılında buradan mezun oldu. Bu süreç içerisinde gördüğü eğitim bünyesinde; çoksesli koro, şan, Türk Müziği Armonisi, Batı Müziği Armonisi gibi alanlarda çalışmalar yapma fırsatı buldu. 

Fatma Turgut menajerlik telefonu, Fatma Turgut Aynı zamanda çeşitli amatör rock gruplarıyla sahne çalışmalarını sürdürdü. 2005 – 2008 yılları arasında özel bir müzik dersanesinde klasik gitar ve koro öğretmenliği yaptı. 2007 yılında daha sonra Model adını alacak olan “A Due Carmen” isimli rock müzik grubuna katıldı. 

Fatma Turgut Yetkili Menajeri Kim?, Fatma Turgut Model grubu ile birlikte Perili Sirk (2009) ve Diğer Masallar (2011) isimli iki adet albüm yayınladı. 

Fatma Turgut konser sahne bütçesi, Fatma Turgut Özellikle Sertab Erener ve Demir Demirkan ile birlikte çalışma fırsatı bulduğu “Diğer Masallar” albümünden yayınlanan “Buzdan Şato” ve “Değmesin Ellerimiz” şarkıları ülke çapında büyük ilgi gördü. 

Fatma Turgut sanatçının menajerine nasıl ulaşırım?, Fatma Turgut Birçok şehirde çok fazla sayıda sahne alma fırsatı buldu. Bu yıllar içerisinde yine Model grubu ile birlikte birçok jingle ve reklam müziği seslendirdi. 

2013 yılının Kasım ayında Levla’nın Hikayesi adlı albüm piyasaya sürüldü.  Günümüze kadar birçok konser veren sanatçı, çalışmalarına Model grubuyla devam etmektedir.

Fatma Turgut Yetkili Menajerlik İletişim

Fatma Turgut Menajeri Kim?

Fatma Turgut İletişim Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Fatma Turgut ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

11 Haz, 2018 Bayan Sanatçılar, Sanatçı, Sanatçı Fiyat Listesi, Sanatçıların Biyografileri

Etiketler

You may also like...