Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Fuat Saka

No Rating
Ünlü Sanatçı Fuat Saka İle Konser, Festival, Düğün, Bayii (Şirket ) Gecesi, Yurt Dışı Sahnesi, Sevgililer Günü, Mekan Sahnesi vs. Diğer Çalışmalarınız İçin Lütfen İletişim Bilgilerinden Yetkililer İle İletişime Geçiniz. Firmamız Sanatçı ile konser organizasyonlarında booking olarak çalışmaktadır.
Alaattin Ocak GSM. 05412323051 
E -Mail. enseyajans@gmail.com
E-Mail. ajansensey@gmail.com
Sabit İletişim Fax. 02123432355 / E-Mail. info@enseyajans.com

Fuat Saka Konser 2019,

Fuat Saka Menajer,

Fuat Saka Konser Fiyatları,

Fuat Saka Hayatı.

1952 yılında dünyaya gelen Fuat Saka İstanbul’da resim, Fransa ve Almanya’da da müzik eğitimi aldı. İlk albümünü 1982 yılında Yıkılır Zulmün Son Kaleleri  adıyla hayranları ile buluşturdu. 

Fuat Saka bir yıl aradan sonra ayrılık türküsü albümünü sevenleri ile buluşturdu.

Fuat Saka dördüncü albümünü sevdalı türküler piyasaya çıkardı.

Fuat Saka yetkili menajeri kim?,

Fuat Saka Daha sonra bu albümü 1989’da çıkardığı “Askaros”, 1991 yılında piyasaya sürdüğü “Semahlar ve Deyişler” ve 1993’de çıkardığı “Şiirce” albümü izledi.

Yerli ve yabancı müzisyenler için düzenlemeler yapan Fuat Saka Lazutlar serisinin ilki olan Lazutları 1997 yılında sundu. Üretken ve kaliteli müzik yapan birkaç sanatçıdan biri olan Fuat Saka bir yıl sonra da “Sen” albümüyle çıktı sevenlerinin karşısına.

Fuat Saka Menajerlik Telefonu 05412323051,

Fuat Saka Serinin ikinci albümü olan “Lazutlar 2 yi 2000 yılında, “Perçem Perçem” kasetini de bir yıl aradan sonra 2001 yılında çıkardı.

Fuat Saka Menajeri İletişim,

Fuat Saka Konser Fiyatı,

Fuat Saka Konser Kaşesi,

Fuat Saka Konser Ücreti Fiyatı,

 

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

 • info@enseyajans.com 

 • enseyajans@gmail.com

 • ajansensey@gmail.com

  Sanatçıların Yılbaşı Fiyatları,

  Ünlü Sanatçı Fuat Saka ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

  Fuat Saka Alevi mi, Fuat Saka Belediye Festival Ücreti, Fuat Saka Belediye Konser Fiyatı, Fuat Saka Booking Menajerlik Şirketi, Fuat Saka Canlı Performans Konser Fiyatı, Fuat Saka Datça da nerede yaşıyor, Fuat Saka derule, Fuat Saka dinle, Fuat Saka Düğün Fiyatı, Fuat Saka Festival Fiyatı, Fuat Saka Festival Konser Fiyatı, Fuat Saka ganita, Fuat Saka hamsi, Fuat Saka hamsiye, Fuat Saka ile ilgili aramalar, Fuat Saka İletişim, Fuat Saka İletişimi, Fuat Saka imamoğlu Şarkısı, Fuat Saka İmza Günü Ücreti, Fuat Saka kimdir, Fuat Saka kimdir ile ilgili aramalar, Fuat Saka Konser 2019, Fuat Saka konser 2020, Fuat Saka Konser Fiyatı, Fuat Saka Konser Fiyatı Ne Kadar, Fuat Saka Konser Fiyatları, Fuat Saka konser ile ilgili aramalar, Fuat Saka Konser Kaşesi, Fuat Saka Konser Ücreti, Fuat Saka Konser Ücreti Fiyatı, Fuat Saka Mail Adresi, Fuat Saka Menajer, Fuat Saka Menajer İletişim, Fuat Saka Menajer Telefonu, Fuat Saka Menajeri, Fuat Saka Menajeri İletişim, Fuat Saka Menajeri Kim, Fuat Saka Menajeri Telefonu, Fuat Saka Menajerine Nasıl Ulaşırım, Fuat Saka Menajerinin Telefon Numarası, Fuat Saka Menajerinin Telefonu, Fuat Saka Menajerlik, Fuat Saka Menajerlik Bilgileri, Fuat Saka Menajerlik Firması, Fuat Saka Menajerlik İletişim, Fuat Saka Menajerlik Şirketi, Fuat Saka Menajerlik Telefonu, Fuat Saka Menajerlik Ulaşım, Fuat Saka Menejer İletişim, Fuat Saka Menejer Telefonu, Fuat Saka neden Sürgün yedi, Fuat Saka nerede sahneye çıkıyor, Fuat Saka nerede yaşıyor 2019, Fuat Saka nereli, Fuat Saka Organizasyonu, Fuat Saka rap atma, Fuat Saka Resmi Menajeri, Fuat Saka Resmi Menajeri Telefonu, Fuat Saka Resmi Menajerlik Telefonu, Fuat Saka Resmi Web Sitesi, Fuat Saka Sahne Fiyatı, Fuat Saka Sahne Konser Fiyatı, Fuat Saka Sahne Menajeri, Fuat Saka şarkıları, Fuat Saka şimdi ne yapar, Fuat Saka Tek Yetkili Menajeri Telefonu, 

  Etiketler