Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Gazapizm

No Rating

Gazapizm Anıl Acar

Gazapizm Biyografisi.

Asıl adı Anıl Acar sanatçı adı Gazapizm‘ dir. Gazapizm  yani Anıl acar Elazığ’ da 1988 yılında dünyaya gelmiş olup ailesi ile birlikte Elazığ’ da yaşadıktan sonra İzmire göç ettiler.

Gazapizm Menajer Telefonu, Gazapizm Anıl Acar İzmir’ de lisede eğitimine devam ederken Engin Erel ve Aykut Şahin ile 

Gazapizm Anıl Acar Menajeri Kim?, Anıl Acar Menajeri Telefonu, hiphop sanatıyla tanıştı. ardından amatör olarak hiphop yamaya başladılar.

Gazapizm Menajerlik İletişimi, Gazapizm Anıl Acar ilk rap çalışmasını 2003 yılında evinde deneme kayıtları ile yapmaya başladı.

Gazapizm Anıl Acar Yetkili Menajeri Kim?, Gazapizm Anıl Acar ilk albümünü az kaldı adında miz albümü çıkardı. 

Gazapizm Anıl Acar Konser Fiyatı, Gazapizm Anıl Acar 2008 yılında gardiyan ile birlikte 2 ortak albümü olan kan değil katran adında çalışmalarını çıkarıp ardından internet’te ve sosyal medya sayfalarında paylaşmaya başladılar.

Gazapizm telefonu menajeri kim?, Gazapizm Anıl Acar‘ ın yaptığı çalışmaların hemen hesinin içeriğini toplumsal sorunlar içeren sözlerden oluşmaktadır, Gazapizim Anıl Acar asıl amaçlarından biri yazdığı eserler ile sosyal mesajlar vermekti.

Gazapizm Menajeri İletişim, Gazapizm Menajerlik İletişim,

Gazapizm resmi menajerlik telefonu, Gazapizm Anıl Acar yaptığı başarılı çalışmaları ve azmi ile birlikte son zamanların en çok alan rap sanatçısı 

olmuştur.

Gazapizm Anıl Acar ile alakalı merak ettikleriniz sanatçının menajeri konser sahne fiyatları gibi konular için lütfen aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden iletişime geçiniz.

Gazapizm Menajeri Kim?

Gazapizm Menajerlik Telefonu

Not : Firmamız Gazapizm ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler