Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Gülden Karaböcek

No Rating

Sanatçı Gülden Karaböcek Menajeri Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050

Gülden Karaböcek Kimdir?.

Gülden Karaböcek 1953 yılının Kasım ayının 4 de dünyaya gelmiş olup asıl adı Saniye Gülden Karaböcek tir. Gülden Karaböcek aslen baba tarafından Bulgaristan kökenlidir. Gülden Karaböcek  üç kardeşli bir ailenin çocuğudur. Gülden Karaböcek menajeri telefonu aşağıda yazıyor.

Gülden Karaböcek‘ in çocukluğu Ankara ve İstanbul’ da geçmiştir. arabesk ve fantazi müziğin ilk isimlerinden, çok iyi bir sese sahip ayrı bir çok felsefi müzikal tarzda kendine özgü şarkılar yapan sanatçılarımızdan birisidir.

Gülden Karaböcek müzik hayatına henüz beş yaşında iken merak sardığı bağlama ile başlar. Gülden Karaböcek özellikle türk halk müziğine karşı büyük bir ilgisi vardır. Gülden Karaböcek konser menajer ve detayları aşağıdadır.

Gülden Karaböcek on yedi yaşında yaptığı ilk albümüne Orhan Gencebay bağlaması ile eşlik etmiştir. Gülden Karaböcek yetkili menajerlik telefonu 02123432355

Sanatçı Gülden Karaböcek ile alakalı merak ettiğiniz ne varsa aşağıda yer alan iletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Not : Firmamız Sanatçı Gülden Karaböcek ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler