Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Hakkı Bulut

No Rating

Hakkı Bulut Menajer Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050 

Hakkı Bulut Biyografi.

Hakkı Bulut 1945 yılının Şubat ayının 3 de Tunceli mazgirt köyünde dünyaya gelmiştir. Hakkı Bulut ilk okulu köyünde okuduktan sonra orta okulu Tuncelide okumuştur. Hakkı Bulut orta okul yıllarında ailesi ile birlikte Adana’ ya taşınmıştır. Hakkı Bulut menajeri telefonu aşağıda yazmaktadır.

Hakkı Bulut yarıda bıraktığı orta okulunu ve lise öğrenimini Adana’ da tamamlamıştır. Hakkı Bulut liseyi başarı ile bitirdikten sona Adana Öğretmen okulunu bitirdi. Hakkı Bulut iletişimi telefon numarası gibi bilgiler için iletişime geçiniz 05412323050

Hakkı Bulut öğretmen okulunu bitirdikten sonra öğretmen oldu ve tam on iki yıl öğretmenlik yapmıştır. Hakkı Bulut Babasının saz çalmasının etkisi ve müziğe küçük yaşta olan ilgisi s ile de ilgilendi. Hakkı Bulut 1967 yılında ilk albümü Leyla’yı çıkardığında Orhan Gencebay ile Arif Sağ onun arkasında saz çalmıştır. 

Hakkı Bulut ilk bestesini 1969 yılında ikimiz bir fidanız çıkardı. 1969 yılında yapılan ses yarışmasına katılmak için gereken 5 lirayı eşi Mukaddes Hanım vermiş. Hakkı Bulut 59 tane de albüm yapmış olan Hakkı Bulut “İkimiz bir fidanın güller açan dalıyız ve Son Mektup” şarkıları başta olmak üzere bir çok ismi star yapan şarkıların bestekarıdır. Yaklaşık olarak 250’ye yakın eseri başka sanatçılar tarafından seslendirilmiştir.

Sanatçı Hakkı Bulut ile alakalı merak etiğiniz Hakkı Bulut menajeri telefonu konser sanatçı fiyatı gibi bilgileri aşağıda yazan iletişim bilgilerinden öğrenebilirsiniz.

Hakkı Bulut Yetkili Menajerlik

Hakkı Bulut Menajerlik İletişim

Hakkı Bulut Menajeri Kim

Not : Firmamız Sanatçı Hakkı Bulut ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler