Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Hamiyet

No Rating

Sanatçı Hamiyet Menajer Telefonu 05412323051

Sanatçı Hamiyet Kimdir?.

Hamiyet Balıkesirin çayırhisar köyünde dünyaya gelmiştir. Hamiyet  ilk ve orta ve lise’ yi Balıkesir’ de tamamlamıştır. Hamiyet menajeri iletişimi telefonu aşağıda yazmaktadır.

Hamiyet 1994 yılında İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nı kazanmıştır. Hamiyet Prestij Müzik ortaklarından ve sanatçı arkadaşı Mahsun Kırmızıgül’le tanışması o yıllara rastlıyor.

Hamiyet Yazları Denizli Belediye Konservatuarı’na devam etmiştir. şarkıcı hamiyet telefonu menajer bilgileri alt bölümde yazıyor.

Hamiyet 1996 yılında konservatuar sınavlarına girdi ve kazanmıştır. Şarkıcı Hamiyet‘ in menajerlik iletişim bilgileri 05412323051

Sanatçı Hamiyet ile ilgili merak ettikleriniz Hamiyet menajeri telefonu gibi bilgilere aşağıda yer alan iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hamiyet konser organizasyon iletişim

Hamiyet Yetkili Menajeri

Not : Firmamız Sanatçı Hamiyet ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Hamiyet& Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 51 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Hamiyet ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Hamiyet İletişimi, Hamiyet Menajer, Hamiyet Menajeri, Hamiyet Menajerlik, Hamiyet İletişim, Hamiyet Resmi Web Sitesi, Hamiyet Menajer Telefonu, Hamiyet Menajeri Telefonu, Hamiyet Menajerlik Telefonu, Hamiyet Yetkili Menajeri, Hamiyet Yetkili Menajerlik, Hamiyet Menajeri Kim, Hamiyet Menajeri İletişim, Hamiyet Menajerlik İletişim, Hamiyet Resmi Menajeri Telefonu, Hamiyet Resmi Menajerlik Telefonu, Hamiyet Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Hamiyet Menajerine Nasıl Ulaşırım, Hamiyet Telefonu Menajeri Kim, Hamiyet Menajerinin Telefonu, Hamiyet Konser Fiyatları, Hamiyet Konser Ücreti Fiyatı, Hamiyet Konser Fiyatı, Hamiyet Düğün Fiyatı, Hamiyet Festival Fiyatı, Hamiyet Yılbaşı Fiyatı, Hamiyet Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Hamiyet Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Hamiyet Yetkili Menajerlik İletişim, Hamiyet Konser Kaşesi, Hamiyet Organizasyonu, Hamiyet Menajerlik Firması, Hamiyet Sahne Fiyatı, Hamiyet Sahne Konser Fiyatı, Hamiyet Konser Fiyatı Ne Kadar, Hamiyet Belediye Festival Ücreti, Hamiyet İmza Günü Ücreti, Hamiyet Sahne Menajeri, Hamiyet Ulaşım, Hamiyet Resmi Menajeri, Hamiyet Menajerlik Ulaşım, Hamiyet Menajeri Kim, Hamiyet Yılbaşı Konser Fiyatı, Hamiyet Mail Adresi, Hamiyet Menajer İletişim, Hamiyet Konser Ücreti, Hamiyet Belediye Konser Fiyatı, Hamiyet Festival Konser Fiyatı, Hamiyet Menajerlik Şirketi, Hamiyet Yılbaşı Konser Fiyatı, Hamiyet Booking Menajerlik Şirketi, Su Hamiyet adiye Menejer İletişim, Hamiyet Menejer Telefonu, Hamiyet Menajerinin Telefon Numarası, Hamiyet Konser Kaşesi, Hamiyet Menajerlik Bilgileri, Hamiyet Canlı Performans Konser Fiyatı,

Hamiyet İletişimi,

Etiketler