Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Hasan Yılmaz

No Rating

Türkücü Hasan YILMAZ Menajerlik Telefonu 05412323051

Hasan Yılmaz Biyografi.

Hasan Yılmaz aslen Kastamonulu’ dur. Hasan Yılmaz on altı yaşına gelince İstanbul’ a yerleşmeye karar verdi, Hasan Yılmaz İstanbul hayatı kamyon şoförlüğü ile başlamış oldu. Hasan Yılmaz menajer telefon bilgisi alt bölümde yazmaktadır.

Hasan Yılmaz çalışırken dinlediği şarkılara eşilik etmesi ile müziğe olan ilgisi her gün geçtikçe artmaya başlamıştı ve genel olarak o dönemlerde ünlü Ankara havaları okuyan şarkıcıları dinliyordu. Hasan Yılmaz menajer telefon numarası 02123432355′ dir..

Hasan Yılmaz şoförlük yaptığı dönemlerde karışmış olduğu bir trafik kazası sonucu artık kamyon şoförlüğü yapmamaya karar verdi. Hasan Yılmaz konser düğün festival sahne iletişim telefonu 05412323051′ dir..

Hasan Yılmaz Menajeri İletişim, Hasan Yılmaz Menajerlik İletişim,

Hasan Yılmaz Menajeri İletişim, Hasan Yılmaz Menajerlik İletişim,

Hasan Yılmaz Kaderi Tarabya’ daki bir Karadenizliler gecesinde değişmiştir. Bir ara mikrofon kendine uzatılınca şarkı söylemiş ve bir Unkapanı yapımcısı Türk filmlerindeki gibi kartını uzatıp, “Bana bir uğra” demiş ve Hasan Yılmaz‘ ın hayatı o an değişmiştir. 

Ünlü Türkücü Hasan Yılmaz ile alakalı merak ettiğiniz Hasan Yılmaz sanatçının menajeri telefonu konser düğün festival sahne bütçesi gibi konulara altta yazan iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öğrene bilirsiniz…

Hasan Yılmaz Konser Düğün Sahne İletişim

Hasan Yılmaz Menajer Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Hasan Yılmaz ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon Production & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  GSM : 0541 232 30 51 

Yetkili Md.. : Zübeyde AZGUN GSM : 0545 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Ünlü Sanatçı Hasan Yılmaz ile alakalı googleyandexAvast Secure Browseryoutube ve diğer arama motorlarında en çok aranan kelimeler…

Hasan Yılmaz İletişimi, Hasan Yılmaz Menajer, Hasan Yılmaz Menajeri, Hasan Yılmaz Menajerlik, Hasan Yılmaz İletişim, Hasan Yılmaz Resmi Web Sitesi, Hasan Yılmaz Menajer Telefonu, Hasan Yılmaz Menajeri Telefonu, Hasan Yılmaz Menajerlik Telefonu, Hasan Yılmaz Yetkili Menajeri, Hasan Yılmaz Yetkili Menajerlik, Hasan Yılmaz Menajeri Kim, Hasan Yılmaz Menajeri İletişim, Hasan Yılmaz Menajerlik İletişim, Hasan Yılmaz Resmi Menajeri Telefonu, Hasan Yılmaz Resmi Menajerlik Telefonu, Hasan Yılmaz Tek Yetkili Menajeri Telefonu, Hasan Yılmaz Menajerine Nasıl Ulaşırım, Hasan Yılmaz Telefonu Menajeri Kim, Hasan Yılmaz Menajerinin Telefonu, Hasan Yılmaz Konser Fiyatları, Hasan Yılmaz Konser Ücreti Fiyatı, Hasan Yılmaz Konser Fiyatı, Hasan Yılmaz Düğün Fiyatı, Hasan Yılmaz Festival Fiyatı, Hasan Yılmaz Yılbaşı Fiyatı, Hasan Yılmaz Yılbaşı Sahne Fiyatı, Sanatçı Hasan Yılmaz Yetkili Menajeri İletişim, Sanatçı Hasan Yılmaz Yetkili Menajerlik İletişim, Hasan Yılmaz Konser Kaşesi, Hasan Yılmaz Organizasyonu, Hasan Yılmaz Menajerlik Firması, Hasan Yılmaz Sahne Fiyatı, Hasan Yılmaz Sahne Konser Fiyatı, Hasan Yılmaz Konser Fiyatı Ne Kadar, Hasan Yılmaz Belediye Festival Ücreti, Hasan Yılmaz İmza Günü Ücreti, Hasan Yılmaz Sahne Menajeri, Hasan Yılmaz Ulaşım, Hasan Yılmaz Resmi Menajeri, Hasan Yılmaz Menajerlik Ulaşım, Hasan Yılmaz Menajeri Kim, Hasan Yılmaz Yılbaşı Konser Fiyatı, Hasan Yılmaz Mail Adresi, Hasan Yılmaz Menajer İletişim, Hasan Yılmaz Konser Ücreti, Hasan Yılmaz Belediye Konser Fiyatı, Hasan Yılmaz Festival Konser Fiyatı, Hasan Yılmaz Menajerlik Şirketi, Hasan Yılmaz Yılbaşı Konser Fiyatı, Hasan Yılmaz Booking Menajerlik Şirketi, Hasan Yılmaz Menejer İletişim, Hasan Yılmaz Menejer Telefonu, Hasan Yılmaz Menajerinin Telefon Numarası, Hasan Yılmaz Konser Kaşesi, Hasan Yılmaz Menajerlik Bilgileri, Hasan Yılmaz Canlı Performans Konser Fiyatı, hasan yılmaz salla,hasan yılmaz nereli,hasan yılmaz düzelir be kanka,hasan yılmaz ver coşkuyu,hasan yılmaz mesut yılmaz,hasan yılmaz cezayir,hasan yılmaz şarkılar,hasan yılmaz yaygara,hasan yılmaz indir,hasan yılmaz yazar,hasan yılmaz ile ilgili aramalar,Hasan Yılmaz – Ver Coşkuyu,Hasan Yılmaz – Salla,hasan yılmaz istanbul’un babası,Hasan Yılmaz – Düzelir Be Kanka,Hasan Yılmaz – Cezayir,Hasan Yılmaz AYANCIK EYMELERİ,Hasan Yılmaz – İstanbul Ağlıyor,Hasan Yılmaz Damar,

Hasan Yılmaz İletişimi 02123432355,

Etiketler