Please enter your username and email address. Get new password
Şimdi Kaydol
x

Hasan Yılmaz

No Rating

Türkücü Hasan YILMAZ Menajer Telefonu 02123432355 & Gsm. 05412323050

Hasan Yılmaz Biyografi.

Hasan Yılmaz aslen Kastamonulu’ dur. Hasan Yılmaz on altı yaşına gelince İstanbul’ a yerleşmeye karar verdi, Hasan Yılmaz İstanbul hayatı kamyon şoförlüğü ile başlamış oldu. Hasan Yılmaz menajer telefon bilgisi alt bölümde yazmaktadır.

Hasan Yılmaz çalışırken dinlediği şarkılara eşilik etmesi ile müziğe olan ilgisi her gün geçtikçe artmaya başlamıştı ve genel olarak o dönemlerde ünlü Ankara havaları okuyan şarkıcıları dinliyordu. Hasan Yılmaz menajer telefon numarası 02123432355′ dir..

Hasan Yılmaz şoförlük yaptığı dönemlerde karışmış olduğu bir trafik kazası sonucu artık kamyon şoförlüğü yapmamaya karar verdi. Hasan Yılmaz konser düğün festival sahne iletişim telefonu 05412323050′ dir..

Hasan Yılmaz Menajeri İletişim, Hasan Yılmaz Menajerlik İletişim,

Hasan Yılmaz Menajeri İletişim, Hasan Yılmaz Menajerlik İletişim,

Hasan Yılmaz Kaderi Tarabya’ daki bir Karadenizliler gecesinde değişmiştir. Bir ara mikrofon kendine uzatılınca şarkı söylemiş ve bir Unkapanı yapımcısı Türk filmlerindeki gibi kartını uzatıp, “Bana bir uğra” demiş ve Hasan Yılmaz‘ ın hayatı o an değişmiştir. 

Ünlü Türkücü Hasan Yılmaz ile alakalı merak ettiğiniz Hasan Yılmaz sanatçının menajeri telefonu konser düğün festival sahne bütçesi gibi konulara altta yazan iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öğrene bilirsiniz…

Hasan Yılmaz Konser Düğün Sahne İletişim

Hasan Yılmaz Menajer Telefonu

Not : Firmamız Sanatçı Hasan Yılmaz ile sadece konser organizasyonlarında booking olarak çalışmakta olup, konser organizasyonları haricinde hiçbir şekilde sanatçı ile bağlantımız olmamakla birlikte lütfen beste, şarkı sözü, yardım vs. gibi konular ile tarafımız ile iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Ensey Ajans Organizasyon & Menajerlik Hiz..

Genel Koordinatör :Alaattin OCAK  Gsm : 0541 232 30 50 

Yetkili Mdr. : Zübeyde AZGUN Gsm : 0541 572 74 48

Adres : Akat Mah. Selçuklar Sok. Yapı Kredi Blokları No :6/1  Etiler

Beşiktaş – İSTANBUL

Tel & Fax : 0212 343 23 55

E – mail :

  • info@enseyajans.com 
  • enseyajans@gmail.com
  • ajansensey@gmail.com

Web Adres :

Etiketler